Małopolskie Rozpoczęcie Sezonu Turystycznego - Stare Wierchy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 kwietnia 2007, 19:32

Pete to połączenie wiosny i zimy wyszło Ci najlepiej :) z nas :). Fajna relacja z przygodami i Babią Górą w roli głównej :mrgreen: :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 kwietnia 2007, 20:05

Delux pisze::shock: :shock: :shock: ale te Tatry wyglądają. Ja nie mogę ale fajowo!!!!!! Pete gratulacje tego wypadu aż miałeś z czego walnąć sobie takiego piknego avatara!!! GRATULACJE!!!!!
Wyprawa zasługuję "tylko" na 6+ bo lepiej się nie da jej ocenić :mrgreen:. Wspaniała wyprawa Pete!!!!! Najbardziej mi się podobają te widoki na Babią Górę i Tatry. Rzeczywiście - teraz już wiem co mieli na myśli Mosorczyk i MałaBee używając określenia Polskie Alpy i Kilimandżaro....
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 kwietnia 2007, 7:42

Te Polskie Alpy są piękne na jego zdjęciach ale róznica jest taka że myśmy mieli środek zimy a on miał wiosnę u dołu a zimę u góry. Sama nie wiem co jest piękniejsze :D :D :D
Dilivio

Post autor: Dilivio » 26 kwietnia 2007, 7:51

MałaBee pisze:Te Polskie Alpy są piękne na jego zdjęciach ale róznica jest taka że myśmy mieli środek zimy a on miał wiosnę u dołu a zimę u góry. Sama nie wiem co jest piękniejsze :D :D :D
Oby dwie wyprawy były piękne!!! Wasza MałaBee i Mosorczyk i Petego. Obydwie były tak fajne że je jeszcze raz przeczytałem i pooglądałem!!!! :)
Sara

Post autor: Sara » 26 kwietnia 2007, 8:12

Masz rację Dilivio obie były przepiękne!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2007, 17:13

Pete a co to jest za miejsce???

Obrazek
Sylwia

Post autor: Sylwia » 26 kwietnia 2007, 17:28

No to czas już na moją trzecią akcję :mrgreen:. Nie piszemy ani jednego postu do 6 maja 2007 - to jest aż do powrotu naszej ekipy z Lipnicy. Zgadzacie się :D???

PS. Fajna relacja PETE. Te Tatry są BOSKIE!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 26 kwietnia 2007, 20:54

A o czym te miłe panie dyskutowały jeśli można wiedzieć :)??????
Pete

Post autor: Pete » 26 kwietnia 2007, 21:20

Delux - to jest widok na wieś Obidową, a tam dalej to chyba jakieś kamieniołomy...
MałaBee

Post autor: MałaBee » 26 kwietnia 2007, 21:22

Bardzo piękny ten widok na Obidowy :D. Bardzo mi się podoba Pete to ujęcie.
Pete

Post autor: Pete » 26 kwietnia 2007, 22:12

Pedros - no zgadnij o czym mogły dyskutować panie na emeryturze :D - o pogodzie, że wieje, że są głodne, a ile potem jeszcze muszą iść szlakiem. Jedna na drugą, że jest dziwna, bo nie chce jeść i narzeka. Na to ta się obraziła. A potem, że jedna pamięta drugą, jak to ostatnio były razem w Beskidzie Sądeckim to ta miała ubrany biały szal :D
A to, że w pogodzie się pomylili, bo święta miały być ciepłe...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 kwietnia 2007, 7:37

No na sprawozdawcę to się nadajesz :). Piękna relacja z babskich plotek :D - ale masz rację to są typowe babskie tematy :P nie obrażając tu niektórych naszych Pań :mrgreen:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 27 kwietnia 2007, 7:48

Takie już jesteśmy :P (obym ja taka nie była na starość...)

PS NIE PISZEMY ANI JEDNEGO POSTU DO 6 MAJA AŻ DO POWROTU NASZYCH KLUBOWICZÓW Z BABIEJ GÓRY - PROSIMY O SOLIDARNOŚĆ Z NAMI :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 maja 2007, 22:30

No Sylwia to już możesz odwołać ten bunt :). Pete przyznam Ci że słuchanie babskich opowieści i plotek na szlakach jest bardzo ciekawe i miłe :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 maja 2007, 17:50

Pete piekne to Twoje ujęcie wiosny i zimy w tle z babskim gadaniem. Zobaczymy jak tam nasz klub po Lipnicy, czy też mieli równie pięknie co Ty. Ja Ci gratuluję tego wyjazdu!!!
ODPOWIEDZ