Małopolskie Rozpoczęcie Sezonu Turystycznego - Stare Wierchy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2007, 8:06

Pete znasz może dokładniejsze szczegóły tego incidento???
Pete pisze:Kiedy szliśmy rano to na drodze i to na sporej już wysokości stał maluch – bez drzwi, wyglądał choćby stał tu już przynajmniej miesiąc. Idąc z powrotem malucha już na tym miejscu nie było, a był przesunięty. Dziwne . Już prawie pod koniec drogi mijamy dwóch chłopców, niosących benzynę. Okazało się, że ten maluch był ich i jeździli ostatniego dnia tam po nocy i sami go przepchnęli niżej, lecz nie chcieli nam odpowiedzieć dlaczego nie ma w nim drzwi. Bardzo ciekawe jak oni nim tak wysoko wjechali


Jestem pod wrażeniem ich wyczynu!!!
Pete

Post autor: Pete » 06 maja 2007, 11:12

Chłopcy niosący benzynę nie chcieli nic więcej mówić. Ciekawe po co wjeżdżali maluchem w góry w nocy ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2007, 7:39

No to musieli mieć przygody jak nic. U nas na Równicy zdarza się to częściej niż tam u Ciebie Pete :)
Pete

Post autor: Pete » 07 maja 2007, 16:32

Równica - nawet nie wypowiadaj takiego słwoa :D
Pete

Post autor: Pete » 08 maja 2007, 19:25

Już nawet o schronisku nie mówiąc - zakaz spożywania własnych posiłków w schronisku PTTK to skandal. Tam już się zrobiła restauracja... Byłem tam 3 lata temu i nie zamierzam...
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 maja 2007, 19:33

Równica, Zygmuntówka, HALA MIZIOWA - powinniśmy wpisać na czarną listę schronisk a raczej pseudoschronisk. Kto to wydaje pozwolenie na budowę takiego czegoś???!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 maja 2007, 17:30

MałaBee pisze:Równica, Zygmuntówka, HALA MIZIOWA - powinniśmy wpisać na czarną listę schronisk a raczej pseudoschronisk. Kto to wydaje pozwolenie na budowę takiego czegoś???!!!
Tak jest!!! A wiosnę Petego na białą listę czyli to co musimy koniecznie zobaczyć :)
Minter

Post autor: Minter » 10 maja 2007, 7:14

Mosorczyk pisze:Ja byłem w sierpniu 2006 i już tam nie wrócę. A okienka mają jak w celi więziennej i bardzo zdenerwowana babcia klozetowa obsługuje tutejszy szalet... Z tym jedzeniem to fakt - TO JEST WIELKI SKANDAL!!!
Ty to miałeś pecha do schronisk ale przynajmniej teraz wiesz gdzie są taki chamy.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 maja 2007, 7:07

Pete pisze:Już nawet o schronisku nie mówiąc - zakaz spożywania własnych posiłków w schronisku PTTK to skandal. Tam już się zrobiła restauracja... Byłem tam 3 lata temu i nie zamierzam...
Ja mieszkam blisko tego schroniska i jakoś nigdy do niegho mnie ciągnęło. Masz rację co to za schronisko jak nie można nic swojego pojeść. To jest chore!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 maja 2007, 8:21

Delux pisze:Ja mieszkam blisko tego schroniska i jakoś nigdy do niegho mnie ciągnęło. Masz rację co to za schronisko jak nie można nic swojego pojeść. To jest chore!!!
Nie to co nasze kochane i już sentymentalne 101-letnie Markowe Szczawiny. Bliskość BG i miła obsługa - tak powinno być wszędzie!!!
Minter

Post autor: Minter » 14 maja 2007, 7:07

Aż mi się chce płakać tak jak MałejBee jak se pomyślę że rozebrali Markowe Szczawiny...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2007, 7:10

Minter pisze:Aż mi się chce płakać tak jak MałejBee jak se pomyślę że rozebrali Markowe Szczawiny...
Mnie też ale sezon uważam już za w pełni otwarty Pete :). Czekamy teraz na dwie relacje: Admina z BG i tydzień później ze zjazdu klubowego.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2007, 7:15

Ale kto otwarł ten sezon??? :D Pete czy Admin. Dajemy im po punkcie :)
ODPOWIEDZ