Jesienna Królowa 21-22.09.2004

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Jesienna Królowa 21-22.09.2004

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 21:09

Było to 21 i 22.09.2004 na naszej kochanej Królowej. Chciałem się oderwać od pracy chociaż na chwilę więc na ten czwartek i piątek postanowiłem że wezmę urlop i pojadę do największej wsi - Zawoji - w Polsce wdepując na BG. W planie miałem oglądanie wschodu słońca, Małej Fatry i rzecz jasna już klubowej MBG :P (o tej porze niestety kryształków nie było :mrgreen:). Przyjechałem do Zawoji o 10 rano i zaraz ruszyłem od Krowiarek na BG przez Sokolicę z której pięknie widać Mosorny Groń i dalej już na Kępę i sam szczyt BG. Widoki jak zawsze zapierały dech w piersiach i spędziłem na jej szczycie całą godzinę bo wrześniowa zieleń jest najpiękniejsza na BG. Kiedy zszedłem do Brony zauważyłem klubowe drzewko które jest na ostatniej fotce :D - JAŁOWIEC!!!! (ale go nie zjarałałem :mrgreen:). Zmęczony trochę całą podróżą i wypadem na Królową wdepłem do schroniska MSz i wziąłem nocleg. Dni były coraz krótsze a do zachodu słońca została tylko godzinka po odpoczynku więc już nigdzie nie ruszałem. Postanowiłem sobie że muszę ten pierwszy raz zaliczyć na BG i zobaczyć wschód słońca!!! O 4.50 ruszyłem szybkim krokiem w egipskich ciemnościach na BG i.... zdążyłem!!!! Miałem trochę pokopane palce od kamieni i bolało jak cholera ale co tam DLA BG WSZYSTKO....!!!!!!!!!! Na szczycie byłem 15 min przed wschodem słońca!!! Jest!!! W końcu zobaczę coś o czym marzyłem całe życie - wschód na BG!!!!!!! Czekam, czekam, czekam...... czas wydłużał się do nieskończonośi i........ zobaczyłem najpiękniejszy wschód słońca i to jeszcze na BG!!!!!!!! Ale były widoki!!!! Widziałem jeszcze opisywaną tu przez pawlak Małą Fatrę. Wyglądała jak druga Królowa /może być królowabo jest słowacka :P/. Wiedziałem że cała wyprawa mi się udała bo zobaczyłem to co chciałem zobaczyć i mogłem już pochwalić dzień przez zachodem słońca :mrgreen:. Wschód słońca był o 6.25 ale przeleżałem całkowicie sam na jej szczycie dodatkową godzinę tak dla relaksu i spokoju :mrgreen:. Było super!!! Zresztą sami zobaczcie!!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MałaBee

Post autor: MałaBee » 06 kwietnia 2007, 21:15

comin ALE WSCHÓD SŁOŃCA!!!!!! ZAZDROSZCZĘ CI!!!!! NIE WIEDZIAŁAM ŻE AŻ TAK PIĘKNIE JEST NA BG O WSCHODZIE SŁOŃCA!!!! PIĘKNIE!!!!! MAŁA FATRA WYGLĄDA REWELACJA A O JAŁOWCU JUŻ NIC NIE WSPOMNĘ (ALE BY POSZEDŁ Z DYMKIEM :D :D :D)

hehehe to pojechałeś sobie dzień po Giewoncie gozera
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 22:07

Super wyprawa! Już nie mogę się doczekać kiedy zejdzie śnieg z BG !!
No dokładnie w kolejny dzień po mojej wyprawie ;)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 kwietnia 2007, 8:52

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: nie jesteś czasem troszkę za szczegółowy??? hehehe ja bym tego nie zauważyła!!!! Do Policy (czyt. policji :D) to byś się nadał jak nic :P!!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 kwietnia 2007, 12:14

Admin to mnie zaszczeliłeś tym pytaniem :mrgreen: hehehe. Nie wiedziałem że ktoś dał z półobrotu w tabliczke diabelskiego :P :P. Gozer skoro jeździmy w tym samym czasie to się musimy spiknąć :D na BG :D.
Sylwia

Post autor: Sylwia » 07 kwietnia 2007, 12:22

comin ale strzeliłeś sobie wypad!!!!!! ahhhhh tylko pozazdrościć tego wschodu. Pogodę miałeś taką że chyba z rok będę musiałą czekać na taką. No przecudownie. Już nie wspomnę o Małej Babiej. Wygląda olśniewająco :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 kwietnia 2007, 17:16

Jak dla mnie to wyprawa BOMBA comin!!!!! Żeby nasi chłopcy z Majówki przywieźli nam takie same fotki :wink: (jak mi się nie uda do nich dołączyć).
Sara

Post autor: Sara » 08 kwietnia 2007, 14:25

Jestem pod wrażeniem. Taki wschód nie często się zdarza...
Minter

Post autor: Minter » 08 kwietnia 2007, 21:01

Te Admin a co Ty jesteś detektywem sądowym czy co!!!??? :mrgreen:??? To nam zapodałeś zagadkę stulecia jak nic :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 kwietnia 2007, 21:16

Te zdjęcie Małej Fatry jest cudowne comin!!!!!!
Minter

Post autor: Minter » 08 kwietnia 2007, 21:40

MałaBee pisze:Te zdjęcie Małej Fatry jest cudowne comin!!!!!!
cudowne jak wschód na MałejBeebiej Górze. Wypad zasługuje na Oscara albo Nobla jak tam wolisz :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:22

:shock: :shock: :shock: comin toś Ty tak długo trzymał takiego asa w rękawie!!!! Kurde czemu wcześniej tego nie zapodałeś!!! Stary ale wypad aż rozmyślam nad tym czy nie wypaść gdzieś na BG :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 kwietnia 2007, 7:53

:shock: :shock: comin czemu wcześniej o tym nie pisałeś. Jezu tak wyprawa a ty siedzisz tak cicho i czekasz na niewiadomo co!!! Jak masz więcej takich to dawaj!!!!!! :D
Sylwia

Post autor: Sylwia » 11 kwietnia 2007, 8:17

ja liczę na to że już wkrótce po Majówce naoglądamy się setki takich fotek :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 kwietnia 2007, 7:40

na pewno. Widzialaś ich mapy :shock: ???? Tyle mają do zobaczenia że nawet im mapy brakło :P
ODPOWIEDZ