Tatry SK i PL - 04-07.07.2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2009, 18:34

tom-pi4 pisze:Ja zimą bym się na "solówkę" chyba nie zdecydował
Ja wręcz przeciwnie a co do moich zimowych solówek to jeśli ktoś jeszcze nie czytał a chce mu sie czytać :

viewtopic.php?t=2220&highlight=tatry

viewtopic.php?t=2397&highlight=tatry
tom-pi4

Post autor: tom-pi4 » 09 lipca 2009, 19:59

Brian OConnor: a zabierasz czasem ze sobą kogoś w góry zimą, zwłaszcza niedoświadczonych w zimowych wejściach? Bo jeżeli tak to może w tym roku bym spróbował jakiegoś zimowego wejścia, a wolę tego spróbować pod okiem kogoś kto ma w zimie jakieś doświadczenie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2009, 20:59

tom-pi4 pisze:Brian OConnor: a zabierasz czasem ze sobą kogoś w góry zimą, zwłaszcza niedoświadczonych w zimowych wejściach?
Jak na razie to nie.

tom-pi4 pisze:Bo jeżeli tak to może w tym roku bym spróbował jakiegoś zimowego wejścia, a wolę tego spróbować pod okiem kogoś kto ma w zimie jakieś doświadczenie.
Zobaczymy jak to wszystko wyjdzie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2009, 14:02

Fajnie było, choć żal mi tych okularów w Popradzkim Plesie, ale ktoś się na pewno ucieszył...Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, zapiekany ser to niebo w gębie ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 sierpnia 2009, 14:16

Piotrek pisze:ale ktoś się na pewno ucieszył
Pod warunkiem że Ci po drodze w przepaść nie poleciały.
ODPOWIEDZ