bieszczady!

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

bieszczady!

Post autor: maga » 17 maja 2009, 22:41

moi drodzy. wreszcie pojechałam w Bieszczady. pogoda początkowo niegościnna zmieniała się diametralnie. przeszłam Rawki, Tarnicę i obie połoniny. to przepiękne, zniewalające góry. stojąc na szczycie Tarnicy po widnokrąg góry i to z każdej strony. żadnych kominów, wielkich miast. coś wspaniałego. myślałam, że mi dusza pęknie :).wrócę tam na pewno.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2009, 2:13

maga pisze:wreszcie pojechałam w Bieszczady
Może mnie też się kiedyś uda :)
maga pisze:to przepiękne, zniewalające góry. stojąc na szczycie Tarnicy po widnokrąg góry i to z każdej strony. żadnych kominów, wielkich miast. coś wspaniałego. myślałam, że mi dusza pęknie
Tak, to dusza mogłaby pękać codziennie ;)

Piękna wycieczka. Pięknie, że się udała.
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 18 maja 2009, 5:57

Maga fajnie że sie wybrałaś w Bieszczady , mimo że to tak daleko od nas , gratuluje i Pozdrawiam .
ps. Jak długo Byłaś ?
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 18 maja 2009, 7:42

pw181 Paweł pisze:ps. Jak długo Byłaś ?
przyjechałam we wtorek rano i wróciłam w sobotę.
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 18 maja 2009, 10:04

Gratuluję Maga. Ja pamiętam Bieszczady z początku października, ale pogoda była chyba podobna. Ten widok na siodło Tarnicy, to od strony Ustrzyk? My szliśmy z Wołosatego i Tarnica robiła wrażenie, jakby rosła w oczach. A widok ze szczytu zapamiętałam właśnie w stronę Ustrzyk, skąd ciągnęła niekończąca się karawana "wielbłądów jednogarbnych" :zoboc: . Mam nadzieję, że kiedyś tam wrócimy i przejdziemy połoniny...
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 18 maja 2009, 10:23

malgosidg ponieważ nie podpisywałam zdjęć nie wiem o które Tobie teraz chodzi...a trasy są następujące: najpierw Rawki, potem Tarnica czerwonym szlakiem - więc od Wołosatego, i dalej czerwonym przez obie połoniny (tu już z plecakiem na plecach) do Wetliny.
życzę Ci żebyś pojechała tam, bo przepiękne są. ja już tęsknię...
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Awatar użytkownika
PiotrekP
Administrator
Administrator
Posty: 8709
Rejestracja: 22 kwietnia 2009, 11:33
Kontakt:

Post autor: PiotrekP » 18 maja 2009, 10:24

Gratuluje pięknej wyprawy. W Bieszczadach byłem pare lat temu i ze zdjęć widzę, że niewiele się zmieniło.
Pozdrawiam
Piotrek
Góry są piękne i niech takie pozostaną.

Nasze Wędrowanie
Awatar użytkownika
malgosiadg
Turysta
Turysta
Posty: 929
Rejestracja: 03 kwietnia 2009, 11:47

Post autor: malgosiadg » 18 maja 2009, 11:09

maga, miałam na myśli zdjęcie 19 od góry, no chyba że to wale nie jest widok na Tarnicę :) Odnalazłam sobie na mapie Rawki i Twoją trasę. Na jednym z Twoich zdjęć widać chyba węzeł szlaków w Wołosatem, prawda? W takim razie my szliśmy tym krótszym, niebieskim. Minęły już prawie 4 lata, więc pamiętam tyle co ze zdjęć - nam towarzyszył taki widok na Tarnicę:

Obrazek
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 18 maja 2009, 11:35

hej maga po zdjęciach widać, że pogoda jednak zdecydowała się być słoneczną :zoboc:
piękne widoczki, połoninki nareszcie zaczynają się zielenić...

gdzie spałaś w końcu?
impossible is nothing
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2009, 11:52

Super zdjęcia i wyprawa. :)

Nie byłem w Biesach z 10 lat ale wrócę tam na jesień aby ponownie przejść zapomniane szlaki.Widok na siodło od Wołosatego bardzo malowniczy ale ładniejsze widoki towarzyszą idąć przez Szeroki Wierch na Tarnicę....

Gratulację udanej wędrówki :!:
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 18 maja 2009, 12:19

cieszę się, ze Wam się podobają zdjęcia. polecam nocleg w Białym Hoteliku :D w UG
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 maja 2009, 17:40

Czy tylko w Białym Hoteliku spałaś, bo odległości miedzy poszczególnymi trasami od Ustrzyk są dość odległe, więc wracałaś tam na każdy nocleg?
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 18 maja 2009, 18:22

Maga gratuluję. Dzięki za piękne zdjątka, które zamieściłaś, wróciły wspomnienia z wakacji 2 lata temu :)
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 maja 2009, 8:43

Bieszczady są przepiękne :spoko: Wybieram się tam na początku sierpnia :hura: :hura: :hura:
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 19 maja 2009, 11:22

ja może też w sierpniu tam będę na 10 dni!...oby.
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
ODPOWIEDZ