Wyprawa na Giewont 20.09.2004

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2007, 7:41

gozer to poszalałeś na Giewoncie. Widoki miałeś cudne że ino pozazdrościć!!! Liczę że w tym roku będą takie same!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 marca 2007, 8:00

Ja nie wtym roku to kiedy!!! Muszą być piękne i już!!!
Dilivio

Post autor: Dilivio » 30 marca 2007, 7:38

Gozer o Twoich górkach moge se ino pomarzyć :(. Wyprawa zajefajna tylko nie widzę lecących klapków do przepaści :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 marca 2007, 6:39

Tatry do granicy TPN-u to same klapki dlatego poczuję się jak za granicą albo jak w niebie przekraczając tą magiczną granicę :D. Giewont - piękna górka tylko czemu tam jest tyle klapków!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 kwietnia 2007, 12:12

Piękna jest tylko jeszcze trzeba wychować naszych "klapków" i górka będzie całkiem spox :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 02 kwietnia 2007, 7:46

Gozer może fajne te Twoje fotki. Mógłbyś je zapodać do naszego erwisu w dziale Giewont bo ja już dałam opis szlaku :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 kwietnia 2007, 7:56

Też widziałem przeróbki Admina w serwisie i z pewnością te fotki uatrakcyjniły by Twój opis MałaBee. Ja postaram się dorzucić coś z Czerwonych Wierchów :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2007, 7:48

MałaBee pisze:Gozer może fajne te Twoje fotki. Mógłbyś je zapodać do naszego erwisu w dziale Giewont bo ja już dałam opis szlaku :D :D :D
Poszalałaś Ania jaki nic :mrgreen: hehehe. Tylko fajna wtopa na stronce była ale już znikła.... :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 03 kwietnia 2007, 7:50

hehehe się zdarza. Mam nadzieję że więcej osób jej nie zauważyło :mrgreen: :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 kwietnia 2007, 10:00

yyyyy o co kaman????
Sylwia

Post autor: Sylwia » 04 kwietnia 2007, 7:53

Magda pisze:Piękna jest tylko jeszcze trzeba wychować naszych "klapków" i górka będzie całkiem spox :D
dla mnie ta górka jest spox ale mogliby jakoś odsiać naszych ulubieńców - klapków :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 17:45

z kulturą w naszym pięknym kraju jest bidnie. Zobaczcie sobie kierowców jakie z nich chamy!!! Czemu u nas ginie 6000 osób rocznie a w Niemczech tylko 600 biorąc pod uwagę że Niemców jest 2x więcej?? U nas jeżdżą same chamy i to samo dotyczy się Tatr. Na razie większość to klapki i niech szybko to się zmieni bo wstyd mi za nich!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 7:54

Fajne dane Rididigi. Masz full rację że u nas to same chamy. Zobacz ile trzeba czekać na pasach żeby przejść na drugą stronę ulicy a w Niemczech każdy Ci ustąpi. U nas ulice są jak rzeka - nie do przejścia(płynięcia)!!!!!!!!!!!!!
Sylwia

Post autor: Sylwia » 07 kwietnia 2007, 12:28

To się również tyczy wejścia na Giewont. Zobaczcie że zasada "każdy trzyma jednego łancucha" jest nagminnie łamana. A kto ją łamie. a no KLAPKOWICZE!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 kwietnia 2007, 12:38

ale gozer pokazał że nie jest klapkowiczem i przesłał nam tu pikną relację że palce lizać!!! :mrgreen:
ODPOWIEDZ