Tatry - Rysy, Niżne Rysy, itd 11-16.04.2009

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 17 kwietnia 2009, 20:37

piękne zdjęcia :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2009, 20:39

Mooliczek pisze:W rzeczy samej,
Czyli to jednak Ciebie widziałem.

Noel pisze:Ładnie Brian zaszalałeś
Ja już tak mam, że jak sam pójdę w góry to mi różne pomysły do łepa przychodzą, a nie ma mi ich kto wybić :D

Chciałem jeszcze cos dodać bo w relacji zapomniałem. Niby w moku taka komercha ale osobiście uważam iż nowe schronisko (bo w starym nie spałem) jest najlepszym tatrzańskim schroniskiem w jakim mi przyszło nocować.

A jeszcze parę słów: W murowańcu to mnie nieźle wkurzyli bo jak przylazłem na halę z moka to poszedłem do ratownika topru bo chciałem bandaż na stopę. Gdy go nie zastałem to mi obsługa powiedziała że obiad jedzą to se pomyślałem że później przyjdę. Jak sie mnie wypytali co tam chciałem od niego to jak usłyszeli że bandaż to mi wyjechali że czego chcę wydrzeć od ratownika i żebym sobie kupił w bufecie za 8zł :shock: Gdy ratownik przyszedł i dał mi nawet 2 to jak wychodziłem od niego to tak sie na mnie gapili jak by mnie chcieli zastrzelić. Chyba posłucham rady kumpla i jak będę na hali to zacznę nocować w Betlejemce.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2009, 20:40

Pete pisze:Ten krzyż na Rysach to chyba nowość...
Gdzieś go podobno we wrześniu tam zrobili.
Pati

Post autor: Pati » 18 kwietnia 2009, 8:34

Ładnie, wrażenia masz na pewno dobre i kupę porządnych kilosów w nogach i to pod górkę :D
Nieźle :) No i masz chłopie szczęście - tak przekoziołkować,
ale co by nie było, ważne, że wszystko wyszło OK. Swoją drogą, chyba lubisz takie ekstremale,
bo ostatnio przygody w Tatrach prawie każde takie masz ;) Psyche masz :)
Awatar użytkownika
Mariusz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 623
Rejestracja: 28 lutego 2009, 16:58

Post autor: Mariusz » 18 kwietnia 2009, 10:14

Bardzo fajne fotki
Brian OConnor pisze:w starym nie spałem
Ja nie spałem w nowym, ale polecam stare schronisko, szczególnie nocą w jadalni gdy pali się w piecu jest bardzo miło i kameralnie :)
Tu króluje zeszłoroczny czas
Na posłaniu z liści buczynowych
Stąd do ziemi dalej niż do gwiazd
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2009, 10:35

Bardzo bardzo nieźle:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 kwietnia 2009, 12:21

Partycja pisze:i to pod górkę
Czasem było tez i z górki :D

Partycja pisze:No i masz chłopie szczęście - tak przekoziołkować,
ale co by nie było, ważne, że wszystko wyszło OK.
Dzięki. To prawda ale najgorsze nie były te koziołki tylko ta wystająca skała co to kilkadziesiąt metrów przed nią się zatrzymałem. No ale na szczęście w nią nie walnąłem.

Partycja pisze:Swoją drogą, chyba lubisz takie ekstremale
A jak. Tak jest najlepiej wyjść z rana ze schronu i paśćw nim wieczorem.

Partycja pisze:Psyche masz
A ja myślałem ze szczęście.

Mariusz pisze:stare schronisko, szczególnie nocą w jadalni gdy pali się w piecu jest bardzo miło i kameralnie
No to czyli też jest git. Ale przynajmniej oprócz schroniska to obsługa schronu z moka jest dużo lepsza i milsza w porównaniu z murowańcem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 kwietnia 2009, 0:41

Na zdjęciu zaznaczyłem moja drogę wejścia (czerwona kreska) na Niżne Rysy. Pomyślałem że może to kogoś zainteresować.

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 kwietnia 2009, 22:56

Brian OConnor pisze: Pomyślałem że może to kogoś zainteresować.
w rzeczy samej....... :)
ODPOWIEDZ