Babia Góra i Mała Babia Góra - marzec 2007

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2007, 7:39

:shock: :shock: :shock: ALE WYPRAWA!!!!! Mosorny kto Ci dał cynk że tam będzie tak zajefajnie?? NIe mogę wyjść z podziwu dla waszej wyprawy :)
Dilivio

Post autor: Dilivio » 09 marca 2007, 7:55

Mosorny i MałaBee aż mnie zazdrość zżera!!! Ja też chcę na Babią!!! :D. Te kryształki są super!!!
Sara

Post autor: Sara » 09 marca 2007, 8:18

Mosorny czemu nic nie mówiłeś :P!!!! Ciągle oglądam Wasze Alpy i wschód słońca na MałejBeebiej :P. Ja zrobię wszystko żeby kogoś wyciągnąć w marcu na Babią!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 marca 2007, 10:43

Nic nie mówili i w ostatnim momencie jeszcze wykołowali Zombiego i Maję :P ale wyprawa na miarę Ameryki :P!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 marca 2007, 11:39

Mosorny a skąd to cykłeś i co to są za góry??

ObrazekObrazek
Sylwia

Post autor: Sylwia » 10 marca 2007, 18:39

comin pisze:Nic nie mówili i w ostatnim momencie jeszcze wykołowali Zombiego i Maję :P ale wyprawa na miarę Ameryki :P!!!
Tak to jest jak mają spotkać się dwie pszczółki :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 marca 2007, 19:17

Mosorny i MałaBee oddam Wam cały Zwardoń ale Wy mnie weźcie na taki wypad :mrgreen:!!!! Umowa stoi :P???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 marca 2007, 9:45

Ja bym im oddał cały Gorzów :P. Codziennie tu pacze :D żeby pooglądać te foty :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 marca 2007, 10:02

thx :) aż trudno uwierzyć :P!!! A skąd to cykłeś??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 marca 2007, 10:05

thx jeszcze raz. Więc wyciągłeś mnie na Babią :P. Teraz muszę kogoś wyciągnąć :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 marca 2007, 10:08

Adminowi aż się pomyliło :mrgreen: hehehe. Chyba z tych wrażeń :P :P :P na MałejBeebiej :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 marca 2007, 8:02

aż mi trudno to przez gardło przepuścić :P :P. Mija Wisełka nie jest tak piękna :( :( :(!!!
Sylwia

Post autor: Sylwia » 12 marca 2007, 8:18

Musisz się z tym pogodzić :P i pisz się na klubowy wyjazd :)!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 marca 2007, 13:10

Delux masz aż trzy terminy :P. Wpisz się i będzie po bólu :P. Ale sama bym się też przejechała ale kwiecień odpada :P.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 13 marca 2007, 7:39

Ja też będę musiała się wpisać na zimową Małą Babią :P
ODPOWIEDZ