Babia Góra i Mała Babia Góra - marzec 2007

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2007, 7:26

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Admin masz talent do organizowania wypadów!!!!!!!!!!!! Ale piękna zima!!!! Teraz macie co wspominać. Pięknie, pięknie!!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 marca 2007, 7:39

Piękna to mało!!!! Ten wschód na Małej Babiej był taki piękny że nie chciałam schodzić z tej góry!!! A w samej Zawoji wyglądało całkiem jak w Alpach. I kto powiedział że piękne góry są tylko za granicą!!! Jedźcie na Babią a zobaczycie o czym mówię. Tam było przecudownie!!! Mi się spodobał jeszcze ten kotek przed schroniskiem i kryształki lodu które osadzały nam się na twarzy. Było pięknie co tu dużo mówić!!!
Mosorczyk pisze:a MałaBee chyba jako pierwsza dziewczyna wymalowała się żeby tylko wejść na MałąBeebią Górę hehehe
To czemu zrobiłeś się taki czerwony jak burak :P hehehe.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2007, 7:53

Mosorczyk pisze:nawaliliśmy na całej linii

Admin ale wpadka!!!!

Do jasnej ciasnej fotki pikne!!! To Wy byliście na Babiej Górze bo to wygląda na jakieś góry w Szwajcarii :P. Nie wiedzxiałem że w Polsce może być aż tak pięknie. Muszę kogoś wyciągnąć bo aż mi smaka narobiliście tymi górami!!! Mosorny to tam są aż takie mrozy?? I napiszcie coś więcej o tych kryształkach lodu bo to musi wyglądać zajefajnie. hehehe wschód słońca mieliście jak w mordę strzelił :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2007, 8:05

MałaBee pisze:To czemu zrobiłeś się taki czerwony jak burak hehehe
Mosorny wpadka na calej linii :P :P hehehe

Oj długo jeszcze będę oglądać te foty!!! Mieliście taaaaaką wyprawę!!! Aż mi wstyd się przyznawać do mojego Zwardonia :P
Mosorny jak zwykle pogoniłeś naszą Pszczółę :P :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 marca 2007, 8:16

Jak przyjdę z pracy to zabiorę się pisanie relacji bo tu czegoś znowu brakuje :P..... Za ten telefon nieźle mi się oberwało :P!!! A co do pełni księżyca którą mieliśmy oglądać to nic z tego nie wyszlo bo był IV stopień zagrożenia lawinowego i nie chcieliśmy GOPR-owcom dokładać niepotrzebnej roboty :). Za to ten wschód słońca na Małej Babiej wynagrodził nam za wszystko co wcześniej nam nie wyszło :). Tylko czemu to się tak szybko skończylo!!!! :cry: :cry: :cry: Za tą wycieczkę muszę bardzo podziękować Mosornemu bo była naprawdę przecudowna!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 marca 2007, 20:42

Ale wyprawa Mosorny i MałaBee!!! Tylko pogratulować. U nas w Gdańsku to śnieg widziałem 2 lata temu :P. Nie mogliście przywieść nam go trochę :P!!! Te 4 ostatie fotosy są rewelacyjne!!! Rzeczywiście jak w Alpach :D a te nawiewowe kryształki lodu są zaje***!!! Nawet nie wiedziałem że takie coś istnieje :P. A co te kocurek tam robił??
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 marca 2007, 7:38

Meritimoz jedź następnym razem z nami. Takich kryształków nigdzie nie zobaczysz. To było przepiękne!!!
Sylwia

Post autor: Sylwia » 08 marca 2007, 8:37

Admin zdjęcia zaje***!!!!!!!!! Ale wyprawa!!!!! Muszę Wam tylko pogratulować tak wspaniałego wyjazdu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 8:47

:shock: łoł!!!!! Aż wstyd mi się przyznać do mojej Wisełki :P. U nas aż takich Alp nie ma :P hehehe!!! Barania Góra przy Waszej wyprawie aż się musi spalić ze wstydu!!!! Mosorny Ty to umiesz wyciągnąć całe piękno z gór polskich :mrgreen:!!!
Minter

Post autor: Minter » 08 marca 2007, 10:13

Mosorny Ty mnie ciągle zadziwiasz!!! Taka zima to mi się nawet nie śniła. Jak ktoś już tu powiedział tam gdzie Ty jedziesz tam chmury z nieba się tracą :D. hehehe nawet wiosnę do nas przywiozłeś :D Wyprawa aż Wam zazdroszcżę!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 11:56

Stary i to wszystko działo się na Małej Babiej??? Muszę tam jechać!!!! Gratuluję Wam tego wyjazdu!!! Ale mam takie pytanie który szlak zamknęli??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 13:28

To jest na pewno Akademicka Perć :).
Ale zajefajne widoczki mieliście :D.
A jakaś lawina Wam groziła bo ten nasyp śnieżny wygląda groźnie!!!
Gratuluję Wam tak wspaniałej wyprawy!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 13:54

No jasne to jest AP. Jak patrzę na te foty to aż mi oczy wyłażą ze zdziwka że jest tak pięknie w górach!!! Te zdjęcie MS wygląda jak z jakiejś widokówki :D hehehe. Mosorny co Ty chciałeś żeby nasza pszczółka zginęła czy co :D Tam jest IV stopień a wy zjeżdżaliście sobie na du**** :D hehehe. Fajne macie pomysły :P.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 marca 2007, 14:08

Troszkę adrenaliny nie zaszkodziło :). Nawet im wyszło na dobre :D. Te foty są boskie!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 marca 2007, 14:30

Rigideno pisze:Troszkę adrenaliny nie zaszkodziło :). Nawet im wyszło na dobre :D. Te foty są boskie!!!

Warto było wejść mimo tego zagrożenia. Takiego wschodu i kryształków nie zapomnę nigdy!!! Ogłosili IV stopień ale wcale tak groźnie nie było :D.
ODPOWIEDZ