Sucha Beskidzka - Zakopane - Kraków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 kwietnia 2007, 7:36

Chyba macie mały dług do spłacenia :mrgreen:.........
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2007, 7:44

MałaBee pisze:I widzicie co byście bez nas zrobili Maja i Zombie!!!! Gdzie byście spędzili Waszą rocznicę jak nie w Zakopanem??? :D :D :D. A KTO WAM TO ZORGANIZOWAŁ NO KTO??? :mrgreen:
Zombie oni to mieli wcześniej wszystko ustawione (patrz temat: Swawolne kryształki :mrgreen:)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 17 kwietnia 2007, 7:49

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2007, 9:21

pisałam już wiele razy że jestem w sumie wdzięczna za to że nas MałaBee tak załatwiła :wink: chociaz przyznam się bez bicia że na początku byłam troszku zła a na oblewanie to będzie trzeba zaczekać na następną rocznice :D chociaż mówi się ze każdy powód jest dobry więc za niedługo będzie 62 miesiące :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 17 kwietnia 2007, 9:37

:shock: 62 miesiące!!!!!! Łał!!!!!!!!! Dobrzy jesteście :D :D :D I widzisz 5 rocznica w Zakopcu powered by MałaBee!!!!!!! :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 kwietnia 2007, 18:35

Maja pisze:pisałam już wiele razy że jestem w sumie wdzięczna za to że nas MałaBee tak załatwiła :wink: chociaz przyznam się bez bicia że na początku byłam troszku zła a na oblewanie to będzie trzeba zaczekać na następną rocznice :D chociaż mówi się ze każdy powód jest dobry więc za niedługo będzie 62 miesiące :mrgreen:
hahahaha czyżby była potrzebna druga wystawka :P???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 18:04

MałaBee Twój plan był dopracowany co do szczegółu już w Suchedniowie co??? Ale za tą rocznicę to mają taaaaaaaki dług że aż strach pomyśleć!!!!! :mrgreen:
Minter

Post autor: Minter » 20 kwietnia 2007, 7:13

Chyba dlatego się nie pokazują na forum co??? :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2007, 11:50

Oj dużo sie tu dzieje od mojej ostatniej wizyty na forum :)
Patrzcie jaka ta MałaBee jest wyrachowana :). Najpierw nawali na całej linii a potem jeszcze gratisy chce zbierać :). Nie ma tak dobrze. w święta od Mikołaja dostaniesz za to dwie rózgi. Już ja mu napisze jakiś liścik z odpowiednią treścią :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 21 kwietnia 2007, 20:04

Ja nawaliłam??? A kto Wam taką rocznicę przygotował co??? Beze mnie i Mosornego to byście ani o Zakopcu nie pomyśleli!! :D :D :D
Wyście obchodzili Waszą 5 rocznicę a my tymczasem byliśmy na swawolnych kryształkach :D :D :D. Długo Cię tu nie było więc nie bedziesz wiedział pewnie o co nam chodzi :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2007, 20:12

Zombie oj musisz dużo nadrobić :mrgreen:. Byś widział co tu zdziałały te magiczne swawolne kryształki :P. Spytaj tu się niektórych o pewną akcję na Małej Babiej Górze z MałąBee i Szefem w roli głónej to Ci powiedzą :P :P :P :P :P a o Buczynówce to już nic nie mówię!!!! :P :P :P Oj będzie się działo :mrgreen:
Dilivio

Post autor: Dilivio » 21 kwietnia 2007, 20:52

Zombie pisze:Oj dużo sie tu dzieje od mojej ostatniej wizyty na forum :)
Patrzcie jaka ta MałaBee jest wyrachowana :). Najpierw nawali na całej linii a potem jeszcze gratisy chce zbierać :). Nie ma tak dobrze. w święta od Mikołaja dostaniesz za to dwie rózgi. Już ja mu napisze jakiś liścik z odpowiednią treścią :)
Zombie tam uważaj bo jak Ci wpadnie do domu taka MałaBee to macie przechlapane :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 kwietnia 2007, 21:24

Buczynówkę masz pewną tak jak Admin :P a o innych atrakcjach już wolę nie wspomnieć - przygotuj sobie kryształki - duuuuuuużo kryształków!!!!!! :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 kwietnia 2007, 8:26

ale wsypa!!!!!! :D :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 kwietnia 2007, 10:21

Indero3 pisze:Buczynówkę masz pewną tak jak Admin :P a o innych atrakcjach już wolę nie wspomnieć - przygotuj sobie kryształki - duuuuuuużo kryształków!!!!!! :)
oj bardzo duuuużo Zombie :D :D :D :P :P :P :oops: :oops: :oops:
ODPOWIEDZ