Sucha Beskidzka - Zakopane - Kraków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 21:23

no oczywiście że nic takiego :) tak tylko sobie pisze :wink:
chyba nawet dobrze się stalo że nas wystawiliści bo przynajmniej Zombi dowiedział się ważnej rzeczy tzn "krupówek się nie je" :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 kwietnia 2007, 21:25

no dobra przyznam się bo już wszyscy i tak pewnie o tym wiedzą :wink:. To był mój pomysł a Mosorny mi tylko troszkę pomógł :mrgreen: i udało się :mrgreen: bo naprawdę warto było :D :D :D. a z tym avonem to już wiesz o co chodziło.... :wink:
Minter

Post autor: Minter » 08 kwietnia 2007, 21:43

MałaBee pisze:no dobra przyznam się bo już wszyscy i tak pewnie o tym wiedzą :wink:. To był mój pomysł a Mosorny mi tylko troszkę pomógł :mrgreen: i udało się :mrgreen: bo naprawdę warto było :D :D :D. a z tym avonem to już wiesz o co chodziło.... :wink:
nie no MałaBee to wydałaś Admina jak się patrzy zresztą siebie też :P :mrgreen:. Ładnie to tak :mrgreen:??? No cóż ALE WPADKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
ps. ale się będziecie tłumaczyć na Majówce... oj dłuuuuugo :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 kwietnia 2007, 16:24

Mosorczyk pisze:Nie nie nie ja się pod tym nie podpiszę. To był w całości jej plan :P.
Ty Admin... powiedzmy że to był mój plan ale NASZE wykonanie :D :D :D :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:24

hahaha ale Cię Admin wkopała Maja i MałaBee :P. Teraz już wszystko wiemy i się nie masz co tłumaczyć :mrgreen:. WPADKA JAK NIC!!!! :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 7:38

nie ładnie Admin i MałaBee :mrgreen:. Fajnie to sobie wymyśliliście :P :P :) :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 10 kwietnia 2007, 8:40

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Minter

Post autor: Minter » 10 kwietnia 2007, 9:24

Belissima pisze:nie ładnie Admin i MałaBee :mrgreen:. Fajnie to sobie wymyśliliście :P :P :) :)
chyba ktoś tu kogoś wtopił :mrgreen: :P
Sylwia

Post autor: Sylwia » 11 kwietnia 2007, 8:01

... kolejna magia Babiej Góry - łączy ludzi :mrgreen: :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 kwietnia 2007, 7:41

Mosorczyk pisze:Niech się MałaBee spowiada bo to nie było moje dzieło :).Pozdrawiam
Admin Ty tu nie mydlij siarką :mrgreen:. My tu wszystko wiemy, a Zombie i Maja zamiast się z Wami spotkać wylądowali w Zakopcu :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2007, 11:08

I też było fajnie :) chyba nawet lepiej się stało że byliśmy w Zakopanym bo przynajmniej we dwoje spędziliśmy naszą rocznic :D , czworo to byłby już tłok :wink:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 13 kwietnia 2007, 11:11

Nie no Maja za to że zorganizowalam Wam rocznicę to musicie coś postawić!!! :D :D :D. My też mamy małą rocznicę :mrgreen: ale o tym cicho sza.... :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 kwietnia 2007, 13:12

Za te wystawienie to powinnaś MałąBee conajmniej uszkodzić bo Mosornego to widzisz pewnie codziennie i już mu się oberwało :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 kwietnia 2007, 7:58

MałaBee pisze:Nie no Maja za to że zorganizowalam Wam rocznicę to musicie coś postawić!!! :D :D :D. My też mamy małą rocznicę :mrgreen: ale o tym cicho sza.... :P
Maja ale masz wyzwanie. To co stawiasz???? :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 15 kwietnia 2007, 10:36

I widzicie co byście bez nas zrobili Maja i Zombie!!!! Gdzie byście spędzili Waszą rocznicę jak nie w Zakopanem??? :D :D :D. A KTO WAM TO ZORGANIZOWAŁ NO KTO??? :mrgreen:
ODPOWIEDZ