Sucha Beskidzka - Zakopane - Kraków

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 kwietnia 2007, 19:18

MałaBee pisze:eeeeeee to słabo się starałaś :P
No Maja słabo się starasz!!! :D :D :D Zaglądaj do nas częściej :D Pewnie na Waszej wyprawie też były jakieś głupotki w stylu MałejBee o której dowiedzieliśmy się od Mosornego :P. A co Wam wyskoczyło :mrgreen:???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 7:41

Maja jeśli zrobiłaś to co MałaBee na MałejBeebiej Górze to już przepadłaś :mrgreen:.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 17:42

Delux pisze:Maja jeśli zrobiłaś to co MałaBee na MałejBeebiej Górze to już przepadłaś :mrgreen:.
Nie no takiej wpadki nie miałam :) ale tak poza tym to najbardziej rozśmieszyło mnie to jak niektóre laski wybieraja się w góry np. na Gubałówce widziałam jak w tym śniegu (znaczy się w tym co z śniegu pozostało) męczyli się w butach na szpilce, naprawde komicznie to wygląda :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 17:45

to są własnie klapkowicze o których tyle tu piszemy ale MałaBee miała chyba inne zamiaary :mrgreen: :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 kwietnia 2007, 17:47

Rigideno pisze:to są własnie klapkowicze o których tyle tu piszemy ale MałaBee miała chyba inne zamiaary :mrgreen: :P
hmmmmmmmmmmmm wpadka wpadką ale było miło :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 kwietnia 2007, 17:49

MałaBee no wieesz Ty co.... ale największa głupota należy do Ciebie dzięki temu wypadowi z Adminem :mrgreen:. Zamierzasz może pobić ten rekord :mrgreen:??? Jak tak to bierz Maję niech się trochę otworzy u nas na forum :mrgreen: :mrgreen:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 05 kwietnia 2007, 17:57

Maja pisze:Nie no takiej wpadki nie miałam :) ale tak poza tym to najbardziej rozśmieszyło mnie to jak niektóre laski wybieraja się w góry np. na Gubałówce widziałam jak w tym śniegu (znaczy się w tym co z śniegu pozostało) męczyli się w butach na szpilce, naprawde komicznie to wygląda :)
W Tatrach tak już jest Maja. Nie wiedzą gdzie jadą a później masz się z czego nabijać :D Witaj w Tatrach!!!! :P :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 05 kwietnia 2007, 18:27

Rigideno pisze:MałaBee no wieesz Ty co.... ale największa głupota należy do Ciebie dzięki temu wypadowi z Adminem :mrgreen:. Zamierzasz może pobić ten rekord :mrgreen:??? Jak tak to bierz Maję niech się trochę otworzy u nas na forum :mrgreen: :mrgreen:
Ale się czepiliście tej mojej "głupoty" :P. No cóż tak wyszło.... Przynajmniej było nam do śmiechu :P :P :P :D :D :D
Minter

Post autor: Minter » 06 kwietnia 2007, 7:48

Admin miał się z czego pośmiać hehehe. Co Ci szczeliło do głowy :mrgreen:???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 kwietnia 2007, 7:56

MałaBee pisze:
Rigideno pisze:to są własnie klapkowicze o których tyle tu piszemy ale MałaBee miała chyba inne zamiaary :mrgreen: :P
hmmmmmmmmmmmm wpadka wpadką ale było miło :D :D :D
Siara i wszystko jasne :mrgreen: :P
MałaBee

Post autor: MałaBee » 06 kwietnia 2007, 16:27

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 21:06

Czytając o waszych wpadkach w górach a szczególnie jednej osoby(oczywiście nie musze wymieniać:) ) wiem czego musze unikać a chyba przede wszystkim jedna kwestia mi sie najbardziej utrwaliła "nie brać avonu w góry" więc nie było żadnych wpadek :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 kwietnia 2007, 21:14

a co masz do mojego avonu :mrgreen: wiesz jak było fajowo :wink: aż nie mogę się doczekać naszego następnego spotkania :wink:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 21:18

ciekawe czy uda nam się w końcu razem gdzieś wybrać nie tak jak ostatnio :wink: . Nie wątpie że było fajnie :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 kwietnia 2007, 21:18

eeeee co masz na myśli??? :wink:
ODPOWIEDZ