Szczeliniec Wielki (919 m)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Szczeliniec Wielki (919 m)

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2008, 19:12

Szczeliniec Wielki (919 m)

Myślę że rozpisywać się nie będę, jestem początkującym jeśli chodzi o wyprawy.
Dla was ( wyjadaczy ) taki Szczeliniec to nic, dla mnie fajna wyprawa i niesamowite widoki.
Zapraszam do obejrzenia fotek.

http://picasaweb.google.pl/MORF.PL/Szcz ... Wielki919M

Pozdrawiam M.
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 12 sierpnia 2008, 19:51

Gratuluje udanej wyprawy fotki super od czegoś trza zacząć tak dalej :)
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2008, 20:04

Super fotki......Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 12 sierpnia 2008, 22:25

MORF urzekajace miejsce!
nie bylam w Gorach Stolowych a te zdjecia bardzo zachecaja...
wycieczka musiala byc fajna :spoko:
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2008, 22:34 przez Beti, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 12 sierpnia 2008, 22:33

Ładnie Gratuluje Wycieczki
Mirek

szczeliniec wielki

Post autor: Mirek » 13 sierpnia 2008, 1:09

MORF jadę tam we wrześniu ,podaj jakieś opisy szlaków na Szczeliniec i Labirynt Skalny z Radkowa lub Karłowa :hura: :spoko: :twisted: :oki:
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Re: szczeliniec wielki

Post autor: Rebel » 13 sierpnia 2008, 6:14

mirek pisze:MORF jadę tam we wrześniu ,podaj jakieś opisy szlaków na Szczeliniec i Labirynt Skalny z Radkowa lub Karłowa :hura: :spoko: :twisted: :oki:
Mirek mówiłem dasz znać kiedy będzisz jechał to może znajdę chwilę w jakiś dzień i wpadne na zaległego browca oczywiście razem z moją Małą i zawsze coś ci podpowiem a tak serio jak masz jakieś pytania o noclegi albo trasy to dawaj zawsze pomogę
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2008, 6:44

Kurcze, wybieram się tam już od 2 lat i zawsze coś stanie na przeszkodzie :/ a te fotki tylko zaostrzyły mój apetyt :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2008, 8:52

Dzięki wszystkim za komentarze.
Mirek z Karłowa najlepiej się zapytać jak dojść do Góry Stołowym, ja taką zasadę wyznaje że zawsze się pytam, w nieznajomym terenie.
Po prostu szedłem jak szlak prowadził ( żółty ) i za znakami.
Pozdrawiam M.
Mirek

Re: szczeliniec wielki

Post autor: Mirek » 13 sierpnia 2008, 11:03

pw181 Paweł pisze:
mirek pisze:MORF jadę tam we wrześniu ,podaj jakieś opisy szlaków na Szczeliniec i Labirynt Skalny z Radkowa lub Karłowa :hura: :spoko: :twisted: :oki:
Mirek mówiłem dasz znać kiedy będzisz jechał to może znajdę chwilę w jakiś dzień i wpadne na zaległego browca oczywiście razem z moją Małą i zawsze coś ci podpowiem a tak serio jak masz jakieś pytania o noclegi albo trasy to dawaj zawsze pomogę
Prawdopodobny termin;6-7 wrzesień. Dam znać jak poznam pewny termin!!!
Awatar użytkownika
Rebel
Turysta
Turysta
Posty: 1171
Rejestracja: 03 maja 2008, 5:59

Post autor: Rebel » 13 sierpnia 2008, 18:54

ok czekam jak sie ułoży to zrobimy coś razem...... przynajmiej browara :twisted:
"Niekiedy wilkiem się nazywał , lecz wilkiem nie był, gdy wszyscy raźnie śpiewali - wolał zawyć ... "
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2008, 20:16

MORF pisze:Dla was ( wyjadaczy ) taki Szczeliniec to nic,
Ja tam bardzo lubię Szczeliniec Wielki i dniem i nocą :)
Gratuluję wycieczki.
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Re: szczeliniec wielki

Post autor: Norbert124 » 13 sierpnia 2008, 21:49

mirek pisze:MORF jadę tam we wrześniu ,podaj jakieś opisy szlaków na Szczeliniec i Labirynt Skalny z Radkowa lub Karłowa :hura: :spoko: :twisted: :oki:
Mirek, daj znać, kiedy będziesz jechał. Jeśli będę miał akurat wolny dzień, chętnie dołączę do Ciebie.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 sierpnia 2008, 23:54

A ja w Majówkę 2007 robiłem Stołowe z młodzieżą i było rewelacyjnie. Kudowa Zdrój-Czermna-Błędne Skały-Pasterka Schronisko (nocleg choć z wielkimi obawami. Byłem tam ostatni raz w 1996 i po noclegu z pchłami i kąpieli w "komorze gazowej" z gąsienicami powiedziałem sobie NIGDY WIĘCEJ. A tu maksymalne zaskoczenie. Wspaniałą gospodyni, cudne warunki sanitarne, czysto i miło. Polecam wszystkimi kończynami :jupi: ) Drugi dzień miał być właśnie SZCZELINIEC WIELKI ale był... ból brzucha Wielki po jakiejś starej chińszczyźnie. Wszyscy poszli ja cierpiałem a widoki były tego dnia wspaniałe. Karkonosze ze Śnieżką jak na wyciągnięcie ręki. A ja za każdym razem jak byłem na Szczelińcu widziałem ewentualnie Małpoluda... z 3 metrów, nie więcej :(
Potem jak wydobrzałem poszliśmy przez Białe Skały-Skały Puchacza-Urwisko Batorowskie do Batorowa.
Następne dni to Bardzkie a potem Śnieżnik ale to inna historia. Dla zainteresowanych mogę zapodać zdjątka z ww trasy.
Mirek

szczeliniec wielki

Post autor: Mirek » 14 sierpnia 2008, 0:46

pw181 Paweł pisze:ok czekam jak sie ułoży to zrobimy coś razem...... przynajmiej browara :twisted:
Przynajmiej
ODPOWIEDZ