Mała i Wielka Fatra

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2008, 14:15

witam byłem 12 dni w górach na małej i wielkiej fatrze,całą przeszlismy,bylismy na dwóch wycieczkach w niskich tatrach od strony brezna,dokładnie od parkinku trangoska wchodzilismy do chaty stefanika pod dumbierem,a potem szlismy na chopka i deresza,ale na deresza nie weszlismy bo widocznosc spadła najpierw do 50m a potem do 10 m a potem nic nie widziałem,i bardzo mocno wiało,tylko mgła,chmury i zdecydowalismy ze schodzimy zółtym szlakiem wzdłuż wyciagu i jak sie spodziewałem na 1500m było przepieknie ciepło i cudownie,na drugi dzien zrobilismy szlak z kolejki srdecko na Babe do Tale i było fajnie,wczoraj wrócilismy do domu ale w poniedziałek wracamy do niskich tatr do telgartu aby przejsc cały grzebień,nawet te małe górki potrafia przestraszyc...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2008, 14:27

pozwolisz kips, że przeniosę ten temat do działu "Relacje..."
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2008, 14:32

relacje z małej i wielkiej fatry i niskich tatr napisze i jak przyjade z niskich tatr tak za tydzien,bo planujemy 6 dni na cały masyw...pozdrawiam serdecznie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 sierpnia 2008, 16:17

poczekam poczekam
Anonymous

Post autor: Anonymous » 11 sierpnia 2008, 19:58

kips pisze:stefanika pod dumbierem,a potem szlismy na chopka
Tam jest pięknie - gratuluje wypadu :)
ODPOWIEDZ