Mój pierwszy wodospad

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

aknoimak

Mój pierwszy wodospad

Post autor: aknoimak » 03 sierpnia 2008, 7:59

Tak właśnie tydzień temu byłem razem z córką i żoną nad wodospadem na Mosorczyku i potem dalej szlakiem wyszliśmy na Mosorny Groń.
Była to expresowa wycieczka spowodowana opóźnieniem pociągu do Suchej Beskidzkiej a potem godzinnym postojem za busem w kierunku Zawoji. Następnego dnia musiałem być w pracy więc cóż trzeba było się spieszyć. Bardzo spodobał mi się ten wodospad tylko że jest tam trochę ciemnawo i musiałem zdjęcia robić na wysokich iso (większe szumy). Miałem statyw ale nie było czasu go rozkładać. Przed szczytem na Mosorny Groń pierwszy raz w życiu spotkałem żmiję. Jak ją zobaczyłem tak potem cały czas spoglądałem pod nogi z obawą że coś tam wypełznie :-), ale za to na szczycie piękny widok na Babią Górę. Postaram się wkleić kilka fotek.

Obrazek
aknoimak

Post autor: aknoimak » 03 sierpnia 2008, 8:04

Tutaj również widok wodospadu.
aknoimak

Post autor: aknoimak » 03 sierpnia 2008, 8:10

Kolejne widoki

Obrazek
aknoimak

Post autor: aknoimak » 03 sierpnia 2008, 8:28

Coś nie tak z moim internetem bo żeby wkleic kolejne zdjęcia jako załączniki to muszę za każdym razem pisać post, bo inaczej po pierwszym załączniku nie przyjmuje mi już żadnego. Chyba że ja coś źle robię? Tutaj widok na Babią.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
aknoimak

Post autor: aknoimak » 03 sierpnia 2008, 8:37

Tu poniżej wodospadu

Obrazek
ODPOWIEDZ