Hala Krupowa

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Hala Krupowa

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 11:09

W ostatni weekend czerwca postanowiłem wybrać się wraz ze starszym synem na Halę Krupową.Szliśmy niebieskim szlakiem ze Skawicy.Oto kilka fotek.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 20 lipca 2008, 11:17

Gratuluję udanego biwaku :spoko:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 16:29

Mosorczyk pisze:mirkow to jest mój ulubiony szlak na Halę Krupową, bo jest stromy na prawie całej jego długości i podoba mi się to, że szlakiem płynie szeroki potok. Niedaleko od ulicy, na zakręcie w lewo, tam gdzie są dwa pnie prawie nad urwiskiem czy też ostrym stokiem, słychać wielką wodę, która tworzy tu kaskady co czyni to miejsce wspaniałym. Uwielbiam ten szlak za jego różnorodność. Tylko jeśli szedłeś od Skawicy, to czy jest już on dobrze oznaczony koło tego przedszkola/szkoły podstawowej, czy nadal trzeba szukać po krzakach? ;)
Szlak oznakowany jest w miarę dobrze,nie zgubiłem się to chyba tak jest ;) .Co do szlaku to jest on faktycznie przepiękny i miejscami bardzo widokowy oraz mało uczęszczany :> .My pokonywaliśmy ten szlak w strasznym upale i po przejściu 3/4 długości zabrakło nam wody a mieliśmy 2 butelki po 1,5litra :shock: Na szczęście w schronisku mieli zimnego browarka i nawet cena 6 zł.nie mogła mnie zniechęcić :zoboc: :zoboc: :zoboc:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 16:34

Jeszcze jedno.Wracałem szlakiem zielonym do Zawoji Centrum.Ten szlak jest również przepiękny.Polecam :spoko: :spoko: :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 0:10

Gratuluję wycieczki.Nastrojowe zdjęcia
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 15:15

mirkow, super! Nareszcie udalo Ci się wybrać w górki! Gratuluję udanej wyczieczki. Ja na Hali Krupowej jeszcze nie byłam...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 16:10

Elik pisze:Nareszcie udalo Ci się wybrać w górki!
No właśnie,nareszcie :hura: W zeszłym tygodniu odwiedziłem również Krawców Wierch,Rysiankę oraz Lipowską :hura: :hura: :hura: Fotki już niebawem :)
Awatar użytkownika
ZJAWA
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 10 czerwca 2008, 18:53

Post autor: ZJAWA » 21 lipca 2008, 16:23

fajna wycieczka i fotki
a z tą wodą to nigdy nie wiadomo ile z sobą brać raz zostaje innym razem jakoś dziwnie szybko znika :)
KOCHAJ ŚNIEG UNIKAJ LAWIN
http://www.firebirds.pl/
Pete

Post autor: Pete » 21 lipca 2008, 22:05

Fajny jest też na tej trasie ze Skawicy ten punkt widokowy. Tylko nie mogłem tam się za dużo napatrzyć, bo w momencie wyskoczyły niezadowolone wielgachne psy... :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 22:43

Pete pisze:Fajny jest też na tej trasie ze Skawicy ten punkt widokowy. Tylko nie mogłem tam się za dużo napatrzyć, bo w momencie wyskoczyły niezadowolone wielgachne psy... :lol:
Faktycznie fajnie tam jest,można również odpocząć na zadaszonej ławeczce :) A skąd te psy???
Pete

Post autor: Pete » 21 lipca 2008, 23:36

A skąd te psy???
W pobliżu jakaś chata chyba tam jest...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 11:55

Gratuluję udanej wycieczki! Uwielbiam Halę Krupową, jest tam świetnie, i to schronisko...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 12:25

Turystykon pisze:jest tam świetnie, i to schronisko...
Schronisko jest przepiękne,tylko gospodarze trochę nerwowi,ale można im to wybaczyć bo wtedy był straszny upał ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 12:46

JA z gospodarzami jakoś dziwnie nie miałem większych styczności. Tylko kupowałem nocleg, i tyle...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 14:24

Turystykon pisze:JA z gospodarzami jakoś dziwnie nie miałem większych styczności. Tylko kupowałem nocleg, i tyle...
To tak jak ja,ale jak kupowałem coś w bufecie to pani gospodyni ciągle narzekała że ma już wszystkiego dosyć :8) :8) :8)
ODPOWIEDZ