Dolina Gąsienicowa - Przełęcz Karb 12.07.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lipca 2008, 9:10

Madzik pisze:Oj tak - byłam w Tatrach po raz drugi - zakochałam się w tym miejscu , po powrocie do domku przez kilka dni śniłam, że chodzę po tatrzańskich szlakach.
Mów do mnie jeszcze :D

Ja ostatnio wsiadając do autobusu powrotnego już tęskniłem za Tatrami, więc.. Rozumiem doskonale :)
Awatar użytkownika
maga
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 914
Rejestracja: 29 września 2007, 20:20

Post autor: maga » 18 lipca 2008, 11:15

b. fajne zdjęcia. przełęcz karb bardzo mi się podobała. dawno to już było niestety
z bliska nic nie wygląda tak, jakim się wydawało z daleka
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lipca 2008, 13:19

Gratuluje wyprawy,niezłe fotki.Szacun dla rozsądku
Anonymous

Post autor: Anonymous » 18 lipca 2008, 13:20

Gratuluje wycieczki,fajne fotki.Szacun dla rozwagi
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 lipca 2008, 9:08

Ja w tym roku byłem na Kościelcu. I teraz to dla mnie góra magiczna i najpiękniejsza na świecie. Jeszcze chyba tam pójdę...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 11:58

Gratuluję udanej wycieczki! Fajnie zorganizowana - spontanicznie - a do tego z mądrze podejmowanym decyzjami - to się chwali!
Madzik

Post autor: Madzik » 22 lipca 2008, 18:09

Łukasz pisze:Mów do mnie jeszcze
hmm... to raczej Ty mów do mnie jeszcze :P - z tego co się zorientowałam z postów na forum niejeden szczyt już zdobyłeś w Tatrach. Ja dopiero zaczynam swoją przygodę z Tatrami... :)

maga pisze:przełęcz karb bardzo mi się podobała
radek83 pisze:teraz to dla mnie góra magiczna i najpiękniejsza na świecie
Dla mnie całe Tatry to magiczne miejsce, aczkolwiek w większej części jeszcze przeze mnie nieodkryte.
Marshal1423 pisze:Szacun dla rozsądku
Dzięki ;)
Turystykon pisze:Gratuluję udanej wycieczki! Fajnie zorganizowana - spontanicznie
Takie wycieczki najlepiej mi się udaja - spontaniczna decyzja = "owocna przygoda" :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lipca 2008, 19:09

Madzik pisze:Takie wycieczki najlepiej mi się udaja - spontaniczna decyzja = "owocna przygoda" :)
U mnie jest tak samo... Ja mam to po Ojcu - u niego było tak samo... Jego do wypadu w dziwnych okolicznościach (warunki atmosferyczne) zachęcał mój Wujek - wycieczka się udawała. Mnie ktoś w beznadziejnych warunkach zachęci, nie trwa to zbyt długo, i już wycieczka udana!
ODPOWIEDZ