Bieszczady - Tarnica - 06.07.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 08 lipca 2008, 22:43

BrianOConnor super!!
fajna pogoda, przyjemna - jak widzę - wędrówka i co oczywiste piękne widoki!!

jeszcze jedno zauważyłam: ktoś posprzątał kasę spod Krzyża na Tarnicy :shock: nie dalej jak miesiąc temu, kiedy ja tam byłam, główny kamień na którym stoi Krzyż przypominał 'morskie oczko' pod względem grosików, dwugrosików i 'grubszych' :oczynoela: a część nawet 'uzbierana' do metalowego kubka :lol:
Ostatnio zmieniony 09 lipca 2008, 9:12 przez Beti, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 22:50

Beti, ktoś sobie widocznie zabrał na piwo ;):P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 22:59

Beti pisze:ktoś posprzątał kasę spod Krzyża na Tarnicy
Zważywszy że dużo małych dzieci tam przychodzi z rodzicami to pewnie one. Jak byliśmy na szczycie to kilkoro dzieciaków mówiło rodzicom że znalazło grosika albo więcej. Zapewne zwinęli spod Krzyża bo skąd.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2008, 11:11

Narobiłeś mi smaka na Bieszczady.Gratuluję wycieczki,fotki mega.POZDRAWIAM
Gaclan

Post autor: Gaclan » 12 lipca 2008, 15:30

Gratuluję super wyprawy. Niektóre zdjęcia po prostu wymiatają. Jak wszystko pójdzie dobrze, to w przyszłym tygodniu chcę wybrać się na Lackową i Tarnicę.
Agata

Post autor: Agata » 13 lipca 2008, 12:59

Bardzo fajna wyprawa i ładne zdjęcia - gratuluję!
Jak dobrze pójdzie, to wybiorę się tam na początku października :>
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 15:33

więc tak wyglada tarnica w normalnych warunkach atmosferycznych :oczynoela: :D a tą ostatnią gospode czy zajazd na szlaku w Wolosatym pamietam doskonale :) cooool-gratuluje :spoko:
Pete

Post autor: Pete » 20 lipca 2008, 16:57

I znowu przy tej relacji odzywają mi się moje bieszczadzkie wspomnienia... :) Pięknie. A to zaskoczenie, że wreszcie wyremontowali drogę do Wołosatego.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 lipca 2008, 17:10

Mnie również wracają wspomnienia z bieszczadzikego szlaku i dlatego w październiku jadę powspominać oraz zobaczyć piękną bieszczadzką jesień..
ODPOWIEDZ