27.06-3.07 - Zakopane

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 20:19

Łukasz, relacja jak najbardziej znośna. Super! Zdjęcia też. Bardzo mi się podoba :)
Łukasz pisze:Ale na następny wyjazd pod koniec sierpnia mamy w planach Zawrat (który troszkę martwi mój lęk wysokości, ale jednocześnie kusi strasznie), może Świnicę no i ja będę forsował swoje wymarzone Krzyżne. A może i na Rysach uda nam się stanąć.. Wszystko zależy od pogody i kondycji
Czyli bakcyl tatrzański złapany :D No to chyba...byle do sierpnia, prawda? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 20:33

Dzięki :)
Elik pisze:Czyli bakcyl tatrzański złapany
Oj złapany i to chyba nie jeden, nie wiem ile ich tam jest :D

Oby do sierpnia.. Chyba, że uda się może na weekend tam jeszcze wyskoczyć.. Pożyjemy, zobaczymy :)
Awatar użytkownika
Norbert124
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 469
Rejestracja: 12 kwietnia 2008, 21:58

Post autor: Norbert124 » 08 lipca 2008, 22:23

Gratuluję wyjazdu, tylko pozazdrościć. Fotki super.
PZD
Norbert124

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy. Prawa Murphy`ego
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 22:26

Łukasz pisze:Oby do sierpnia.. Chyba, że uda się może na weekend tam jeszcze wyskoczyć.. Pożyjemy, zobaczymy
Ile jedziesz z Lublina do Zakopca?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 22:32

Łukasz relacja świetna, foty-super, a te klapki......... :oczynoela: :oczynoela: :oczynoela:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 22:38

Klapki i KULTOWA SPÓDNICA i TOREBKA. To się nazywa wyczyn. :lol: Każdy może wejść sobie na Kopę Kondracką w takich ciuchach górskich z super plecakiem i w ogóle, a w klapkach i spódnicy nie każdy :D: :D
Ostatnio zmieniony 08 lipca 2008, 22:53 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 08 lipca 2008, 22:52

Łukasz pogratulować intensywności 'zdobywania' i wykorzystania czasu na maksa :) :spoko:
fajowe zdjęcia... zamarzyło i mi się... tylko chyba ludzi dość sporo teraz w Zakopcu/na szlakach??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2008, 8:03

Łukasz pisze:A fotki cykane Canonową półmałpką (PowerShot A560) i efektami jestem bardzo pozytywnie zaskoczony :)
:oczynoela: No to rzeczywiście rewelacja, byłem pewny że jakieś lustro. Haaa tym bardziej gratuluje !!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lipca 2008, 8:44

Dzięki raz jeszcze :)
Elik pisze:Ile jedziesz z Lublina do Zakopca?
To w zasadzie zalezy od kursu. Jeden PKS jedzie przez Kielce i to wychodzi coś koło 8 godzin, drugi jedzie przez Mielec i jedzie godzinę dłużej. Na szczęście są to kursy nocne, więc można trochę odpocząć przed/po wędrówce :)

OliTata pisze:a te klapki.........
Myślałem, że dostanę jednym z nich w głowę, bo po zrobieniu zdjęcia pani się odwróciła do mnie.. Ale udawałem, że nie wiem o co chodzi i mi się upiekło :D

Beti pisze:tylko chyba ludzi dość sporo teraz w Zakopcu/na szlakach??
W Zakopcu tak, ale to chyba standard w sezonie. Ale powiem Ci, że na szlakach wcale tak tłoczno nie było. Najwieksze tłumy były oczywiście na asfaltówce do Morskiego Oka. No i schodząc ze Świstowej Czuby do Moka trafilismy na kolonię i trzeba się było przeciskać między nimi, bo szli dość wolno.
Ale w drodze na Wołowiec czy też na Czerwone Wierchy ludzi było niewiele. Więc dało się przeżyć :)

Noel pisze:Haaa tym bardziej gratuluje !!
A dzięki, dzięki :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 lipca 2008, 11:04

Rewelacyjne fotki wycieczka i w ogóle pozazdrościć.Gratuluję
Agata

Post autor: Agata » 13 lipca 2008, 12:46

Łukasz, bardzo gratuluję udanego wyjazdu :) Piękne zdjęcia zrobiłeś :>
Odżyły moje wspomnienia, bo byłam tam 3 tygodnie przed Tobą.
Jeśli podobają Ci się Tatry Zachodnie (a z relacji wynika, że tak - bo i Czerwone Wierchy, i Wołowiec zdobyty), to proponuję Ci przy najbliższej okazji wejść na Starorobociański Wierch - to ten na moim zdjęciu (ja i moja siostra siedzimy na nim, czerwiec 2008). To jest najwyższy szczyt Tatr Zachodnich po stronie polskiej. Jeśli będziesz w Tatrach pod koniec sierpnia, to wybierz się jeszcze raz do Doliny Lejowej na rydze - jest ich tam mnóstwo, i można je tam zbierać, bo ten teren należy do Wspólnoty 8 Wsi z siedzibą w Witowie.
Pozdrawiam, i do zobaczenia kiedyś w Tatrach :8)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 13:53

Agata Dzięki :)
Właśnie jeśli chodzi o Tatry Zachodnie, to w sierpniu planuję się wybrać między innymi na Starorobociański Wierch :)

Ale większość tego wyjazdu spędzę pewnie w Tatrach Wysokich, bo tak nieśmiało planujemy ze znajomymi Zawrat, Świnicę i Rysy. Ale wszystko zależy od pogody :)
ODPOWIEDZ