Wielka Fatra 21.06.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lipca 2008, 12:02

Ale czad.MEGA MEGA MEGA,Gratuluję
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 19:09

wyezdzam tam na urlop na tydzien tak ak w zeszłym roku,mamy ambitny plan,jestem ciekaw jaki jest ruch na szlakach?,w zeszłym roku było tam pusto...ale pieknie,byłem tam w lutym na nartach na kriznej...było cudownie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 23:33

kips pisze:mamy ambitny plan
jaki?
kips pisze:jestem ciekaw jaki jest ruch na szlakach?,w zeszłym roku było tam pusto
Podczas naszego pobytu też było stosunkowo pusto, sporadycznie kilka osób na szlakach. Tyle, że my chodziliśmy po południowej części VF (m.in. Krizna, Ostredok, Borisov, Ploska), nie wiem, jak z ludziskami jest w północnej części. Ale pogoda była fantastyczna i tu, i tu :)

Tutaj kilka fotek:
http://picasaweb.google.com/mooliczek.d ... traSOwacja
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 lipca 2008, 23:58

Echhh, kurczę, jestem od niedawna na Waszym forum i oglądając te wszystkie fotki to aż mi żal ściska...(wiadomo co :) ), Genialne zdjęcia, i pogodę też świetną mieliście, krajobrazy cudowne
Ps...(mam nadzieję, ze podczas mojego wyjazdu też będzie dobra pogoda i napykam zdjęc, wtedy i ja się pochwalę) :)
Gratuluję udanego łazęgowania... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 14:22

Mooliczek, świetne zdjęcia! GRATULUJĘ!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 14:50

Piękne zdjęcia i Twoje, Igi i Ani.
Wasze aparaty niesamowicie oddają soczystość zieleni trawy, czego mi się nie udało na moim uzyskać. Chmury też, widzę, dodawały niesamowitego klimatu Waszej wyprawy. Trzecie zdjęcia wymiata!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 18:30

mam pytanie czy ktos wie o chacie pod borisowem?jakie są warunki? pytam bo wiele złego słyszałem o personelu i wogóle...a planue tam nocleg.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 19:58

kips pisze:mam pytanie czy ktos wie o chacie pod borisowem?jakie są warunki?
kips, nie nocowaliśmy tam, ale mieliśmy okazję zawitać. Nie potrafię powiedzieć nic na temat warunków bytowych, ale chata wygląda na schludną i przyzwoitą. Posiłków ograniczony listok, niektóre ceny dość wysokie (np. butelka 2l wody mineralnej kosztowała ok 15 PLN po przeliczeniu), obsługa nie sprawiała wrażenia odpychającej. Było tam też kilkanaście osób korzystających z noclegu...na moje oko, było ok. Ale nic więcej nie potrafię powiedzieć.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 13 lipca 2008, 19:58

kips pisze:m?jakie są warunki? pytam bo wiele złego słyszałem o personelu i wogóle...a planue tam nocleg.
Chata, jak chata, jedliśmy tam i nocowaliśmy w jej okolicy. Co do personelu nie mogę się wypowiadać, ale nie wydaje mi się, żeby byli jacyś niebezpieczni dla otoczenia, laski normalnie się do nas uśmiechały zza okienka kuchennego. Zależy też, czego oczekujesz od personelu?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lipca 2008, 8:53

dzieki za pomoc, bardzo mnie uspokoiły Twoje zapewnienie Igi ,ze laski sie do Was usmiechały a personel nie jest niebezpieczny,to bardzo pocieszajace i ciesze sie ze nas tam nie ugotuja :D a tak serio to czytałem na necie wiele niemiłych recenzji o tej chacie (grubianstwo,wyrzucanie z chaty,złe jedzenie,drogo itd),pytam poniewaz moja droga sie denerwuje,a jezeli o mnie chodzi ja sie juz przyzwyczaiłem w naszych polskich schroniskach beskidu slaskiego i niektórych beskidu żywieckiego do takiego zachowania,ale co zrobic,nasza mentalnosc Polska jest jaka jest,dzieki za pomoc,my planujemy trase :ruzemberok-siprun-mala smrekovica-rakytov-ploska-ostrodok-krizna-sturec-zvolen a drugi tydzien przeznaczamy na niske tatry a trzeci tydzien urlopu na beskid zywiecki a babia góre i okolic,jeszcze raz dziekuje,jak macie jakies rady to podzielcie sie jeszcze z nimi,byłem w zeszłym roku na wielkiej fatrze i zrobiłem relacje http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.ph ... highlight= ale to była inna bajka i moze sie cos zmieniło ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 lipca 2008, 11:51

kips Nie wyglądali mi na grubian ale oczywiście wyczuwało się dystans (a może niechęć) do Polaków, taką samą jak w innych słowackich schroniskach, czyli umiarkowaną :) Zazdroszczę Wam tych planów, odwidzicie piękne rejony. Ja nie mam problemów z obsługą, bo nigdy nie oczekuję dobrego traktowania, włażę, zjadam, piję, śpię i spadam. Generalnie obsługę i nastrój w schornisku mam gdzieś. Owszem, czasem mnie przegonią, pokrzyczą, ale ignoruję to zawsze i nie było jeszcze takich warunków, żebym nie mógł spać gdzieś w okolicy za darmo ;) Co innego jak chcesz z kobietą pobyć w miłych i romantycznych warunkach, ale myślę że nie będzie Wam tam źle. Jedyne co , to trzeba bardzo uważać na lawiny (kto był, ten wie) ;)
A relacja i zdjęcia z waszej VF bardzo fajne :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 lipca 2008, 1:17

Znalazłem zdjęcie "lawin" z Chaty spod Borisova, które podprowadziłem z "pikasy" Mooliczka :) Na męskim WC był taki sam znak ostrzegawczy, ale z napisem "Vase Laviny" ;) Czyż tam może być nieprzychylna obsługa? :lol: Strasznie się dziwowali, jak kupowałem piwo bezalkoholowe, aż sami byli zdziwieni, że takowe mieli na stanie :oczynoela:

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 lipca 2008, 9:34

No to spoko igi,dzieki za newsa,i troszke uspokoiłeś moja drogą,naprawde dziekuje i pozdrawiam :D
ODPOWIEDZ