Karkonosze 31 maja 2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 01 czerwca 2008, 22:56

coooooooool wycieczka :spoko: i to jeszcze tak rodzinnie :) no to jeszcze fajniej :!: szyszka pierwsza klasa :spoko:
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 01 czerwca 2008, 23:24

Pieknie. Pastwicie się nade mną tymi zdjęciami- siedzę w domu i mnie zżera /żart/. Cieszę się, że mogę pooglądać te piękne rejony.
Widzę, że coś się zmienia. Jakieś kładki na szlaku? Ze zdjęcia wnioskuję, że to odcinek Polana- Pielgrzymy. To nowość jakaś... Zapewne bo zeszłorocznym restaurowaniu szlaków...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 0:15

jck pisze:Widzę, że coś się zmienia. Jakieś kładki na szlaku? Ze zdjęcia wnioskuję, że to odcinek Polana- Pielgrzymy. To nowość jakaś... Zapewne bo zeszłorocznym restaurowaniu szlaków...
Rzeczywiście nowość, ja też zobaczyłem to po raz pierwszy. Teren jest teraz podmokły i miękki - szczególnie w czasie roztopów.
Myślę, że stąd te kładki.
Pozdrawiam
Andrzej
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 02 czerwca 2008, 0:25

OliTata pisze:Teren jest teraz podmokły i miękki - szczególnie w czasie roztopów.
Ciekawe zatem jak wygląda dalszy odcinek: Pielgrzymy- Odrodzenie. Pamiętam jeszcze czasy, gdy bagna sięgały tam szyi /widziałem turystę, który to sprawdził, bynajmniej nie celowo/ a chodziło się po tym co się samemu przerzuciło, albo po zwalonych drzewach, które się znalazło...
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Pete

Post autor: Pete » 02 czerwca 2008, 17:04

Bardzo podobają mi się fotki. Miło Was poznać - przynajmniej ze zdjęć. Magiczna Samotnia i Pielgrzymy. Co do czasów przejść to ogólnie rzecz biorąc są one spooooro zaniżone na tablicach w Karkonoszach...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 21:12

Dzięki Pete.
Widzę że jesteś w zawijasach na XIII zjazd klubowiczów.
Mam nadzieję, że będzie okazja poznać się w realu.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 21:33

OliTata: które zdjęcie przedstawia tą osławioną Samotnię?
Nigdy nie byłem w tych górach, więc nie wiem.
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 02 czerwca 2008, 21:41

Waldek Samotnia jest tam gdzie jest ołtarz i staw.
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 21:44

Waldek Samotnia jest na zdjęciach nr 24-nad stawem,25,27,28,29,31,32,33,natomiast na zdjęciu nr 26 jest Strzecha Akademicka i jest ona w odległości około 5 min od Samotni w górę
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 czerwca 2008, 21:48

janek.n.p.m, OliTata: dzięki za odpowiedź.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 czerwca 2008, 18:12

REWELACJA REWELACJA REWELACJA.Super to wygląda,w realu sprawdzę za jakiś tydzień.Pozdrawiam i Gratuluję
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 czerwca 2008, 20:08

No to życzę udanej wycieczki, wrażenia estetyczne niezapomniane.
Polecam również drogę Kotłem Łomniczki
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 czerwca 2008, 23:42

OliTata, strasznie fajny wyjazd. :) Smaka mi zrobiłeś tymi Karkonoszami. Bardzo je lubię, szkoda tylko że tak daleko... :/
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 czerwca 2008, 23:53

Elik pisze:szkoda tylko że tak daleko...
Pojęcie względne ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 czerwca 2008, 23:58

igi pisze:Pojęcie względne
W sumie tak :)
ODPOWIEDZ