Mała Fatra 22.05.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 0:35

Dzięki Grzesiu :) Twoje fotki uzupełniły mi widoki, których nam brakło :)

Jako, że znalazłam Twoją relację wraz z tymi samymi zdjęciami w dziale "Góry świata", pozwolę sobie, w ramach porządku, usunąć te posty i zdjęcia, zostawiając linka do wcześniej założonego przez Ciebie tematu.

http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=450&start=0
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 1:56 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 0:37

Mooliczek pisze:Twoje fotki uzupełniły mi widoki, których nam brakło
Czy oglądając Grzegorzowe fotografie też miałaś nieodparte wrażenie Deja Vu? :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 0:39

igi pisze:Czy oglądając Grzegorzowe fotografie też miałaś nieodparte wrażenie Deja Vu? :)
Świeżuteńkie :) Wiesz, że Deja Vu oznacza, że zmieniają coś w systemie ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 0:43

Mooliczek pisze:Wiesz, że Deja Vu oznacza, że zmieniają coś w systemie
Mój system coś się ostatnio zawiesza ;)
Awatar użytkownika
Grzegorz
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1677
Rejestracja: 08 maja 2007, 22:47
Kontakt:

Post autor: Grzegorz » 31 maja 2008, 8:18

Mooliczek pisze:Jako, że znalazłam Twoją relację wraz z tymi samymi zdjęciami w dziale "Góry świata", pozwolę sobie, w ramach porządku, usunąć te posty i zdjęcia, zostawiając linka do wcześniej założonego przez Ciebie tematu.

http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=450&start=0
Dzieki, też to miałem zrobić jak już oglądniesz :)
Tak przy okazji jak wklejałem linki do zdjęć w Waszym poscie postanowiłem naprawić swojego :)
zdobyć świata szczyt...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 10:09

A puszka z książka do wpisów dalej była na szczycie czy komuś się przydała ? :) ? Wpisywaliście się ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 maja 2008, 10:22

Noel pisze:A puszka z książka do wpisów dalej była na szczycie czy komuś się przydała ? :)
Puszka jest, książka też a właściwie kłąb wilgotnych kartek pełnych sprośnych obrazków :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 czerwca 2008, 14:30

Świetna wycieczka!

Przede wszystkim zrobiliście bardzo ładną trasę. Przy okazji popstrykaliście wiele naprawdę pięknych zdjęć. Mi, oczywiście, najbardziej podobają się te z Rozsutca i Dierów..., mieliście świetnie wymieszaną mgłę z ostrym kontrastem zieleni i skał. Myślałem, że skoro Rozsutec jeszcze zamknięty, to może i na śnieg się trafi, a tu ja widać na zdjęć aż szkoda go szukać...
Igi pisze:Jak się całe życie czyta manuale, to potem człowiek pisze już nie relację, ale... instrukcję obsługi wycieczki :lol:
:lol: :lol: :lol:
Noel pisze:Pięknie Igi :brawo: , jak na człowieka czytającego manuale dobre zdjęcia trzaskasz :)
pewnie przeczytał manuala aparatu... :lol:
Mooliczek pisze:ako, że znalazłam Twoją relację wraz z tymi samymi zdjęciami w dziale "Góry świata", pozwolę sobie, w ramach porządku, usunąć te posty i zdjęcia, zostawiając linka do wcześniej założonego przez Ciebie tematu.

http://www.goryszla.in5.pl/viewtopic.php?t=450&start=0
Prawdziwy skrupulatny i bezlitosny Moderator... :lol:
ODPOWIEDZ