Równica

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Sylwia

Post autor: Sylwia » 07 kwietnia 2007, 13:13

hehe to Ty nie wiesz gdzie jest Równica :wink:???? :shock: :shock:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 kwietnia 2007, 17:05

To co jest na tych zdjęciach to nie wszystko. W rzeczywistości to zwierzątek było więcej :D a szczerze to ja sama niewiedziałam że jest cos takiego jak leśny park atrakcji, dopiero mój tata nas tam zabrał(w sumie to najwięcej zwiedzamy własnie z nim :) )
MałaBee

Post autor: MałaBee » 07 kwietnia 2007, 17:17

A na BG byliście :D :D :D??? oj coś mi się wydaje że nie :P :P :P.
Sara

Post autor: Sara » 08 kwietnia 2007, 14:23

nawet się nie przyznawajcie bo Was z klubu wyrzucą!!! Prze no tu są sami maniacy BG i MBG :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 20:54

MałaBee pisze:A na BG byliście :D :D :D??? oj coś mi się wydaje że nie :P :P :P.
Pewnie gdyby był podjazd dla inwalidów to tata byłby tam pierwszy :) no ale jeszcze nie ma więc nie byliśmy tam, jedynie co zwiedzamy to niższe partie :) .Nie wykluczone jednak, że kiedyś sie tam jednak wybiore :D
Minter

Post autor: Minter » 08 kwietnia 2007, 20:57

współczuję Twojemu ojcu bardzo...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 21:15

Szczerze to juz każdy się z tym pogodził i prawde powiedziawszy to chyba po wypadku więcej zwiedzamy niż przed, chociaż to się zdażyło jakieś 14 lat temu, to juz kawał czasu.Nie ma źle :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 08 kwietnia 2007, 21:17

To jest właśnie optymizm którego nam potrzeba. Nie przejmować się przeciwnościami losu i jazda w góry!!!! :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 08 kwietnia 2007, 23:01

Tak ! I heja na Równicę!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 09 kwietnia 2007, 9:52

eeeee za dużo na niej komerchy. Tam nie ma do czego wracać :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 10 kwietnia 2007, 10:08

Beskid Śląski jest fajny tylko na granicy z Czechami i za Istebną (Wielka Racza i te sprawy :)) bo Ustroń i Wisła już dawno zeżarła komercha!!!
ODPOWIEDZ