Ojców

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 marca 2007, 20:49

Brama Krakowska jak w mordę strzelił :mrgreen:. Fajnie cykłeś te wapienie :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 20 marca 2007, 7:46

Maja pisze:Ale uczepiliście się tych nieszczęsnych baterii, ja poprostu nie wyobrażam sobie wyjazdu w góry bez aparatu a on miał tylko pamietać o bateriach i o niczym więcej :)
To masz szczęście że tylko baterii bo mnie to się do wszystkiego doczepią :mrgreen: a szczególnie za to co zrobiłam na ostatnim wyjeździe na Babią z Mosornym :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 marca 2007, 8:32

MałaBee pisze:To masz szczęście że tylko baterii bo mnie to się do wszystkiego doczepią :mrgreen: a szczególnie za to co zrobiłam na ostatnim wyjeździe na Babią z Mosornym :P
To poszalałaś pszczólko :mrgreen. MałaBee wpadka to Twoje drugie imię :mrgreen: :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 7:50

gozer dzisiaj jest pierwszy dzień wiosny i te fotki pasują jak nic do dzisiejszego dnia bo z oknem u mnie pada śnieg :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 21 marca 2007, 19:12

gozer foty pikne!!! Może wiosne przywołają do nas :mrgreen: bo narazie śniegiem sypie :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 marca 2007, 20:52

gozer tymi fotami szybko do nas wiosnę przywołasz :D. A gdzieś to był na 4 zdjęciu od dołu???
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 0:13

To także dolina Prądnika :) Fajnie wyszło, nie.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 marca 2007, 6:17

eee jaki znawca OPN-u :D :D :D. Mieszkam tak blisko niego ale jakoś się zebrać na wyjazd nie mogę :D :D: :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 marca 2007, 7:52

gozer pisze:To także dolina Prądnika :) Fajnie wyszło, nie.
Nawet bosko :mrgreen:. Żeby ino w tym roku był taki maj :mrgreen:. U nas w Wiśle narazie jest żadnie jak ****** :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2007, 13:19

gozer tak cicho siedziałeś a teraz najlepsze foty nam tu zapodaje :). Pikny ten OPN :) W tym roku musza tam być!!!!
Sylwia

Post autor: Sylwia » 24 marca 2007, 13:52

Delux pisze:Nawet bosko :mrgreen:. Żeby ino w tym roku był taki maj :mrgreen:. U nas w Wiśle narazie jest żadnie jak ****** :mrgreen:
a teraz wieje... może do nas wiosenkę przywieje i wybierzemy się do OPN-u :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 marca 2007, 21:27

OPN jest piękny ale bardziej mi się spodobało na Giewoncie gozera :D :D :D. Ale i tak najlepsze wyprawy są na klubową Królową - BG :D :D :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 marca 2007, 21:52

oooo widzę że gozer przywołuje wiosnę OPN-em :mrgreen:. Dobrze Ci to wychodzi bo u nas idzie ku lepszemu. Idzie WIOSNA RADOSNA!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 25 marca 2007, 8:35

Starczy że mamy jedną wiosenkę na forum :mrgreen:. Reszta już sama przyjdzie w odpowiednim czasie :mrgreen:.
Minter

Post autor: Minter » 25 marca 2007, 9:42

comin pisze:Starczy że mamy jedną wiosenkę na forum :mrgreen:. Reszta już sama przyjdzie w odpowiednim czasie :mrgreen:.
comin czy ja myśle to samo co Ty :mrgreen: Jak tak ma wyglądać nasza wiosna to jestem jak najbardziej za :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ