Ojców

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 9:46

Mieliście fajną wycieczkę :D I kto by pomyślał że tyle się może dziać w Ojcowie :P :P :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 10:26

Dobrze że nie musiałeś uciekać do groty przed swoim lachonem :mrgreen:
bo byśmy mieli Zombiego-Łokietka :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 12:15

Delux pisze:Widzę że przygody Was nie opuszczają :mrgreen:. A tego turystę to trzeba było trzasnąć Maczugą Herkulesa :mrgreen:!!!!
Tak jest. Tego typka powinni za jaja powiesić :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 09 lutego 2007, 13:46

Ten typek nadaje się do określenia konfi konfi :mrgreen:.
Sylwia

Post autor: Sylwia » 09 lutego 2007, 15:34

to co nie mieliście jałowca albo zapałek :mrgreen:??
Anonymous

Post autor: Anonymous » 14 lutego 2007, 18:49

Pedros pisze:Dobrze że nie musiałeś uciekać do groty przed swoim lachonem :mrgreen:
bo byśmy mieli Zombiego-Łokietka :mrgreen:
hehehehehehe

Fajna wycieczka. Wy to wogóle umicie robić zajefajne jedniodniówki. Najpierw Twoja Równica i Ojców a później Mosornego desant :mrgreen: z kompostów i akcja o kryptonimie "Kropla Beskidu" Mosornego i MałejBee hehehe
Anonymous

Post autor: Anonymous » 22 lutego 2007, 7:40

Piękna wycieczka Zombie. Teraz poszalejecie w Suchej Beskidzkiej :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 22 lutego 2007, 8:02

Przy CYFRZE+ :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 7:47

Ich jednodniowki są wspaniałe. A te zdjęcia z Ojcowa są naprawdę super!!!
MałaBee

Post autor: MałaBee » 23 lutego 2007, 8:03

Teraz już wiem jakie fajne są ich jednodniówki. Na Baraniej było przepięknie!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 19:39

Nie wątpie. Zrelacjonowaliście tegoroczną zimę na 6+ :D zresztą wyprawa Zombiego do Ojcowa zasługuje na tą smą ocenę :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 23 lutego 2007, 20:40

Zombie ten zamek i dziedziniec pięknie sfociłeś!!!! Opis wyprawy napisany na 6 z plusem jak przy Waszej CYFRZE+ hehehe :mrgreen: Licże że za tydzień poczytam równie fajną relację z Waszego wypadu :D
Sara

Post autor: Sara » 24 lutego 2007, 8:57

Mi też się podoba jego relacja. Ja jakoś nie mogę się zebrać żeby napisać tak obszerną relację. Zawsze zaczynam i wszystkie myśli mi ulatują :(. Ja też czekam na relację z Suchej Beskidzkiej :D. Indero3 będziesz musiał mi przywieść tej borowiczki :P bo po niej masz fajne myśli :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 24 lutego 2007, 12:14

Sara ja też mam ten problem. Zawsze chcę napisać wszystko naraz i później nic z tego nie wychodzi :D hehehe. Może Zombie powinien mnie walnąć tą Maczugą Herkulesa :mrgreen:. Może myśli by mi się pozbierały :D. Indero3 ma już swoją borowiczkę :D, może mi ta maczuga pomoże :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 24 lutego 2007, 12:52

hehehe po naszej wyprawie tak mnie natchnęło że strzeliłam opis chyba dłuższy od Mosornego :mrgreen:. To proste jeśli się dużo dzieje to i jest o czym pisać :P
ODPOWIEDZ