19 kwiecień relacja z Javorovego

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Mirek

19 kwiecień relacja z Javorovego

Post autor: Mirek » 04 maja 2008, 17:28

19 kwietnia zacząłem zdobywanie Międzynarodowej Odznaki Turystycznej od Javorovego Wierchu w Beskidzie Śląsko-Morawskim w Czechach.Zdjęcie nr 1 szlak z miejscowości Tyra -Pila ładny cały czas w lesie ,tylko niestety po asfalcie, 2 Mirek w schronisku na Javorovym, 3 Widok z Malecho Javorowego, 4 widok ogólny schroniska na Javorovym, 5 czym oddychają mieszkańcy Trzyńca i okolic, 6 pierwsze wiosenne grzybki.Czy ktoś ma pytania co do dotarcia w pobliże Javorovego?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mirek

19 kwiecień relacja z Javorovego

Post autor: Mirek » 04 maja 2008, 17:31

Sorki zdjęcia są w odwrotnej kolejności.Pierwsze zdjęcie ma być ostatnie. przepraszam za błąd :(
Awatar użytkownika
jck
Turysta
Turysta
Posty: 3181
Rejestracja: 14 listopada 2007, 22:57
Kontakt:

Post autor: jck » 05 maja 2008, 15:03

mirek pisze:Pierwsze zdjęcie ma być ostatnie
Też się kiedyś na to naciąłem.
Zapewne ładna wycieczka, szkoda, że zdjęć tak mało.
Życie nie zaczyna się powyżej 5000 mnpm. Powyżej 7000 mnpm tym bardziej...
Mirek

relacja z javorovego

Post autor: Mirek » 05 maja 2008, 15:07

W sobotę jadę na Skalkę w czeskich beskidach. Będzie więcej zdjęć być może z niespodzianką(chodzi mi o skład ekipy)Narka. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 05 maja 2008, 18:50

Mirek - bardzo ładna wycieczka!

Lubię Javorovy, a ten asfaltowy szlak, to jak dla mnie jeden z przyjemniejszych asfaltów w czeskich Beskidach ;)
Mirek

19 kwiecień relacja z Javorovego

Post autor: Mirek » 06 maja 2008, 16:03

Turystykon, w zasadzie nie lubię asfaltu na szlaku(mam go dość w mieście),ale w tym wypadku się z tobą zgodzę. :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2008, 20:39

Turystykon, w zasadzie nie lubię asfaltu na szlaku(mam go dość w mieście)
No to ja powtórzę:
Mirku, w zasadzie nie lubię asfaltu na szlaku(mam go dość we wsi) :lol:
Mirek

19 kwiecień relacja z Javorovego

Post autor: Mirek » 12 maja 2008, 10:11

W przygotowaniu jest relacja ze Skalki, więcej zdjęć i ciekawsze towarzystwo WOMEN TEAM. :hura:
ODPOWIEDZ