Liswarta, 22 sierpnia 2021

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Liswarta, 22 sierpnia 2021

Post autor: zbig9 » 25 sierpnia 2021, 17:56

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że lato nas 22 sierpnia opuściło. Dla tych, co nie odlecą do ciepłych krajów był to chyba ostatni tak piękny dzień. Ostatnia kąpiel w Liswarcie, ostatnia szansa na ognisko i przyogniskową herbatkę, opustoszałe już kajakowe szlaki. Krecik w Zawadach, cichy i smutny żegnał deszczem.

https://photos.app.goo.gl/9E5Zvdgdh9zdG4GP7
instagram: @zbigniewzbig984
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: Liswarta, 22 sierpnia 2021

Post autor: Dżola Ry » 26 sierpnia 2021, 20:17

To mówisz takie atrakcje mnie czekają?...
Ładnie :)
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2216
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Re: Liswarta, 22 sierpnia 2021

Post autor: buba » 26 sierpnia 2021, 20:43

Orientujesz sie czy budynek z pierwszych zdjec jest opuszczony i mozna do niego wejsc? Czy ogrodzony/pilnowany?

I jeszcze bardzo mnie ciekawi na czym siedzą kaczuchy pod koniec albumu? To jakies zelastwo leżace w korycie rzeki?
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
zbig9
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1945
Rejestracja: 24 sierpnia 2009, 22:36

Re: Liswarta, 22 sierpnia 2021

Post autor: zbig9 » 26 sierpnia 2021, 22:11

buba pisze:
26 sierpnia 2021, 20:43
Orientujesz sie czy budynek z pierwszych zdjec jest opuszczony i mozna do niego wejsc? Czy ogrodzony/pilnowany?

I jeszcze bardzo mnie ciekawi na czym siedzą kaczuchy pod koniec albumu? To jakies zelastwo leżace w korycie rzeki?
[/quote

Na pierwszym zdjęciu znajduje się synagoga w Krzepicach, przy ul. Nadrzecznej. Na googlach wygląda trochę inaczej niż na moim zdjęciu, wygląda na to, że dorobili dach i wycięli drzewo które przesłaniało trochę widok z miejsca, gdzie zrobiłem fotkę. Na 4 slajdzie jest stary młyn (też znajdziesz na mapach google), w obu wypadkach raczej miejsca niezbyt nadające się na dziki biwak. Nie przyglądaliśmy się, ale to raczej nie jest na jakimś odludziu.

Kaczki siedzą na betonach, pełno takich rzeczy w rzekach po różnych budowlach wodnych.
instagram: @zbigniewzbig984
ODPOWIEDZ