19-21 06 21 Königsjodler Klettersteig tylko dla twardzieli :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

19-21 06 21 Königsjodler Klettersteig tylko dla twardzieli :)

Post autor: Dziadek;) » 14 lipca 2021, 21:55

Tak było w zaproszeniu

Szybka akcja wyjazd 19 około 14-15 dojazd do celu około 24, krótka drzemka na parkingu i komu w drogę temu kopa :) 20 przejście ferraty nocleg na szczycie pisząc na szczycie mam na myśli pod chmurką a nie w schronisku :) 21 zejście do samochodu i powrót :)


I mniej więcej tak w rzeczywistości

https://photos.app.goo.gl/6CLzhFZi7jDg2pTK8

Ferrate polecam stosunkowo łatwa technicznie film z Youtuba efektowny w rzeczywistości nie jest aż tak ach ach :) wymagająca kondycyjnie, jest to chyba najdłuższa ferrata w Austrii, tego co najtrudniejsze na filmie nie ma czyli dystansu, i dwóch gór które nazwałem Burakami :) pastewnym i cukrowym :) szczególnie pierwsza daje popalić swoim pionowym wejściem na jej szczyt po jej przejściu kiedy ma się już trochę dosyć całej imprezy ukazuje się drugi burak który odbiera ducha i nadzieję :)))) na szczęście druga górka jest łatwiejsze :)

Dla wybierających się na tą Ferrarę info są dwie drogi powrotne krótsza ale podobno upierdliwa po piargach bezpośrednio do miejsca startu czyli parkingu
i dłuższa .. do dolinki której nazwa mi umknęła :) wybierając dłuższe zejście bardzo łatwe i przyjemne schodzimy do ... niespodzianka przystanku autobusowego:) rozkład jazdy na jednym ze zdjęć i spokojnie wracamy do parkingu na którym jest ..przystanek autobusowy :) Takie Dor to Dor :))))
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
ODPOWIEDZ