11-13.09.2020r - Od czeronej kropy do czerwonej kropy - Główny Szlak Świętokrzyski

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Re: 11-13.09.2020r - Od czeronej kropy do czerwonej kropy - Główny Szlak Świętokrzyski

Post autor: Ptoszek » 15 lutego 2021, 21:27

Przepraszam, że nie odpowiadam w jednym poście, ale kurcze nie wiem jak cytować by wszystko było pod sobą :oczynoela: :chat:
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Skadi
Turysta
Turysta
Posty: 240
Rejestracja: 16 marca 2010, 16:11

Re: 11-13.09.2020r - Od czeronej kropy do czerwonej kropy - Główny Szlak Świętokrzyski

Post autor: Skadi » 16 lutego 2021, 11:43

Mam ten szlak na uwadze, ale z przejechaniem go na rowerze. Niestety to spowoduje, że nie będę miała prawa zdobyć odznaki, bo jest w regulaminie zapis że ma być pokonany na pieszo...

Gratulacje za przejście! :)
Awatar użytkownika
Ptoszek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1098
Rejestracja: 15 kwietnia 2010, 15:12

Re: 11-13.09.2020r - Od czeronej kropy do czerwonej kropy - Główny Szlak Świętokrzyski

Post autor: Ptoszek » 17 lutego 2021, 9:32

Skadi pisze:
16 lutego 2021, 11:43
Mam ten szlak na uwadze, ale z przejechaniem go na rowerze. Niestety to spowoduje, że nie będę miała prawa zdobyć odznaki, bo jest w regulaminie zapis że ma być pokonany na pieszo...
Kolego powiem Ci, że w niektórych miejscach, trzeba będzie rower wnosić pod górę, zawsze możesz przy szczytach robić zdjęcia bez roweru, myślę że bez problemu uda Ci się zdobyć odznakę, zaraz zrobię zdjęcie i wkleję :)


Gratulacje za przejście! :)
Bardzo dziękuję
"Cisza, wszędzie cisza. Jeszcze chwilę temu rozmawialiśmy ze sobą, żartowali. A teraz słyszą już tylko głuchy dźwięk kamieniającego śniegu, pod którym leżą. I czekają na pomoc. "
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Re: 11-13.09.2020r - Od czeronej kropy do czerwonej kropy - Główny Szlak Świętokrzyski

Post autor: Dżola Ry » 17 lutego 2021, 10:00

Ptoszek pisze:
15 lutego 2021, 21:27
Przepraszam, że nie odpowiadam w jednym poście, ale kurcze nie wiem jak cytować by wszystko było pod sobą :oczynoela: :chat:
Użyj opcji "Pełny edytor i podgląd". Jest pod postem. Wtedy można cytować wybiórczo i wielokrotnie w jednym poście.

Wspaniałe są takie rodzinne wycieczki! Świetnie kształtują dzieci - wiem coś o tym ;) :D
Cieszę się, że się w Dukli zobaczymy, jak wszystko dobrze pójdzie :)
ODPOWIEDZ