Biskupia Kopa 5.05.2020

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Biskupia Kopa 5.05.2020

Post autor: olo23333 » 06 maja 2020, 14:11

Hej,
Zostałem zmolestowany przez córki że chcą w góry. Ale takie góry które nie trzeba zdobywać godzinami.
No cóż - Biskupia Łucjo ??? Tak jedziemy.
Po drodze pada, już myślę że z moim najmniejszym skarbem odpuścimy ale jak dojechaliśmy do Jarnołtówka przetarło się.
Więc nie zostaje nic więcej jak wchodzić - a jako że z rodzinką to najprostszą możliwa drogą - idziemy od Ziemka szlakiem żółtym.

Obrazek

Po drodzę jednak troszkę pokropiło ale nawet widoki na lasy ś.p. Szyszki się pojawiły...

Obrazek

Nieśpiesznym spacerkiem, po około półtorej godziny doszliśmy do schroniska.
Obrazek

Obrazek

PO kupieniu dzieciom napoi i czegoś na ząb drałuje na szybko na Kopę po czekoladę.
Niestety cała Kopa zamknięta, łącznie z barkiem który odgrodzono siatką. Szkoda, miałem nadzieję na studencką i jakieś oryginalne bro z Czech.

Obrazek

Na zejściu par ę zdjęć przepięknych rzepaków i tą samą drogą do domku...

Obrazek

Obrazek

Zamieszcam bo ostatnio mało zdjątek i relacji a to tylko spacerek z dzieciakami.

Całość zdjęć tutaj ->https://photos.app.goo.gl/X11VjdJLXgZLaxfY7
Awatar użytkownika
Iwon
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 21 października 2015, 17:23

Re: Biskupia Kopa 5.05.2020

Post autor: Iwon » 07 maja 2020, 20:34

No proszę, młodzież też wyrywa na szlaki ;)
Ale te pola rzepaku - cudo. U nas dopiero niedawno zakwitły drzewka owocowe :)
"Skądkolwiek wieje wiatr,
zawsze ma zapach TATR"
Jan Sztaudynger
Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Re: Biskupia Kopa 5.05.2020

Post autor: olo23333 » 08 maja 2020, 10:12

Po ostatnich opadach mocno wystrzeliły w górę :) Ale strasznie liche mimo wszystko - mamy osobiście tego kilkanaście ha :)
Dziewczynki moje od małego po górach skaczą, starsza jak miała 4 lata zdobyła Śnieżkę trasą 25 km na własnych nogach :) z młodszą troszkę gorzej ale mam nadzieję że się wyrobi - grunt to mieć jakieś przyśpieszacze - żelki , tik-taki takie tam :)
Awatar użytkownika
Iwon
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 422
Rejestracja: 21 października 2015, 17:23

Re: Biskupia Kopa 5.05.2020

Post autor: Iwon » 08 maja 2020, 17:31

Najważniejsze , że córy są chętne . Czym skorupka za młodu.... jakoś tak to szło ;)
"Skądkolwiek wieje wiatr,
zawsze ma zapach TATR"
Jan Sztaudynger
ODPOWIEDZ