Góry Izerskie 18-19.05.2019

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
olo23333
Turysta
Turysta
Posty: 391
Rejestracja: 05 listopada 2011, 11:58

Góry Izerskie 18-19.05.2019

Post autor: olo23333 » 17 marca 2020, 7:32

Zaległa realacja w skrócie z Polskich i Czeskich Izerów.

Dzień pierwszy - Świeradów - Szklarska GSS - co tu pisać większość zna - po drodze odbiliśmy na Smrk aby popodziwiać widoki, napić się dobrego samogonu od Havlicka spod wieży. Pogoda wymarzona :)
Żeby nie było na górę wjechaliśmy gondolą aby dalej dać rade :)
Wybrane zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzień drugi - tutaj już klimaty pewnie mniej znane - Czeskie Izery piękne miejsca - Izera, skały, mega miejsca, śnieg w maju :) Frydlandzkie cimburi mega. Naprawdę warto tam pojechać! NIe zadręczam moimi wypocinami zobaczcie parę zdjęć :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Całość tutaj -> https://photos.app.goo.gl/jyor54PJLcjbkQ3f8
Awatar użytkownika
laynn
Turysta
Turysta
Posty: 542
Rejestracja: 07 stycznia 2020, 9:52
Kontakt:

Re: Góry Izerskie 18-19.05.2019

Post autor: laynn » 05 kwietnia 2020, 9:29

Ostatnie zdjęcie nie widoczne.
Jak dla mnie sama fotorelacja jest...za pusta. Szkoda, że nic więcej nie napisane. Bo to w relacjach jest najciekawsze, że się czyta o odczuciach na szlaku, o szlaku o widokach. Jak wygląda droga, dla tych co tego miejsca nie znają itp. Tego tu brakuje, a szkoda, bo po moich odwiedzinach w polskiej części gór Izerskich, poczytałbym o tej drugiej stronie.
No i przeskok z pod Smerka na Wysoki Kamień, jakby to obok zaraz było ;) a tam też trochę po drodze jest do pokazania, np Stanisława. Ja go ominąłem, bo byłem obok ok 22, a zmęczony byłem i do wiaty szybko chciałem dotrzeć.
ODPOWIEDZ