Barania Góra zimą 11.01.2006

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 stycznia 2007, 10:53

Jak czytałam tą relację to aż się uśmiałam :D. Fajnych rzeczy uczą was na tych studiach hahaha :). Wcalę się nie dziwię że uciekliście z tych "kompostów" jak to nazwaliście :D. Przynajmniej macie miłe wspomnienia z tym przedmiotem :D. Fajnie że macie tam takie "coś" bo przynajmniej te wykłady stały się pretekstem żeby pojechać w góry :D.
Wyprawa super!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2007, 15:09

nie wiem dlaczego tak narzeka na te komposty :) jakież facynujące było obliczanie przeciągu w pokoju, gdzie wzór zajmował calutką tablice od góry do dołu :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2007, 17:40

Zombie pisze:nie wiem dlaczego tak narzeka na te komposty :) jakież facynujące było obliczanie przeciągu w pokoju, gdzie wzór zajmował calutką tablice od góry do dołu :)
To musiało być tam bardzo śmiesznie jeśli nie przejezajefajnie :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2007, 19:30

I nic w tym dziwnego, tylko że przez sam środek tego zasypanego samochodu przbiegała ścieżka . Dobrze wydeptane ścieżka przez samachód.
Taki absurd. To nie może być w Wisle!!!! :mrgreen: Od dzisiaj się do niej nie przyznaję :)
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 stycznia 2007, 19:34

Macie nowy szlak. Tarpan szlak na Baranią Górę :D :D :D hehehehe. Ciekawa jestem reakcji właściciela tego auta. Jak zobaczył że otwarli szlak prowadzący przez jego auto to się musiał nieźle zdziwić :D :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2007, 19:39

Wyprawa aż pozazdrościć :!: :!: :!: To jest przykład że wyprawa sklecona na szybko wychodzi najlepiej :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 29 stycznia 2007, 9:37

Ale wycieczka!!! Musicie być dorze zgrani skoro w parę minut zaplanowaliście sobie taki wyjazd :D. Wyprawa super!!!!
A z tymi całkami na przeciąg musieliście mieć fajny ubaw :D :D
Sara

Post autor: Sara » 29 stycznia 2007, 17:47

efelo pisze:A z tymi całkami na przeciąg musieliście mieć fajny ubaw :D :D
Delikatnie mówiąc po jakiego h.... uczą Was takich niepotrzebnych rzeczy :).
Wyprawa rewelcia :). To na pewno nie była Wasza jedyna ucieczka z ochrony środowiska no nie :?: :?:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 30 stycznia 2007, 20:21

Sara pisze:To na pewno nie była Wasza jedyna ucieczka z ochrony środowiska no nie :?: :?:
Też tak bym chciał co tydzień uciekać w góry z powodu całek na przeciąg :mrgreen:
MałaBee

Post autor: MałaBee » 30 stycznia 2007, 20:55

Sara pisze:
efelo pisze:To na pewno nie była Wasza jedyna ucieczka z ochrony środowiska no nie :?: :?:
Pewnie jego "komisja rewizyjno-rekwiracyjna" :mrgreen: zarządzała co tydzień taki wypad :D :D :D. To jest najszybciej działająca komisja w Polsce :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2007, 9:55

Fajna wyprawka :D. Macie co wspominać :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 31 stycznia 2007, 10:02

Mosorny squad :mrgreen: poszalał sobie w Wiśle :mrgreen:
Sylwia

Post autor: Sylwia » 31 stycznia 2007, 18:04

Delux pisze:Mosorny squad :mrgreen: poszalał sobie w Wiśle :mrgreen:

Ten tarpan szlak to ich sprawka :D!!!
Dilivio

Post autor: Dilivio » 02 lutego 2007, 7:48

Szybko się ewakuujecie z wykładów :D.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 02 lutego 2007, 19:43

Ostatnie zdjęcie kapitalne!!!!! Szkoda tylko że wtym roku tak mało śniegu bo też bym się ewakuował z domu :D
ODPOWIEDZ