Gorce 15-16 marzec 2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Gorce 15-16 marzec 2008

Post autor: Anonymous » 16 marca 2008, 21:54

Trasa: Rzeki-Gorc-Jaworzyna Kamienicka-Turnacz (nocleg)-Kudłoń-Gorc Troszacki-Polana Stawieniec-Rzeki

W Gorcach jest jeszcze zima, śniegu dość; chwilami się zapadaliśmy. Trascka cudna, śliczne polany, widok na Tatry.

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2008, 22:02

Bardzo fajna wycieczka! Pierwsze i piąte zdjęcie od góry są świetne!
GRATULUJĘ!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 16 marca 2008, 22:05

Turystykon pisze:Bardzo fajna wycieczka! Pierwsze i piąte zdjęcie od góry są świetne!
GRATULUJĘ!
Dzięki. Na tym piątym widać w tle Tatry! :) Ale zdjęcie nie odzwierciedla rzeczywistości.
Pete

Post autor: Pete » 16 marca 2008, 22:19

Oko cieszą takie fotki :) Fajnie, że moje i Mooliczka też sugestie mogły się przydać, bo to moja ulubiona trasa. Na nasze spotkanie klubowe szykuje się wiosna jak się patrzy :zoboc:, skoro teraz tam jeszcze warunki zimowe. A wchodziliście do tej chatki na drugiej fotce ? Ona jest położona na takiej ładnej polanie Gorc Kamienicki i wisiała tam karteczka, że można tam nocować jak się zadzwoni. Pamiętam, że w środku był bałagan po niezłej imprezie... :lol:
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 16 marca 2008, 22:56

dlaczego takie malutkie zdjęcia ?
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6298
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 16 marca 2008, 23:14

Elik pisze:Turnacz (nocleg)
Mniemam, że chodzi o Turbacz :zoboc:
Jak tam z atmosferą wygląda? przyjazna turystom?
No i gratuluję wycieczki. Ja się kiedyś pod Turbaczem w śniegu w maju zapadałem :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 8:30

Pete pisze:Oko cieszą takie fotki :) Fajnie, że moje i Mooliczka też sugestie mogły się przydać, bo to moja ulubiona trasa. Na nasze spotkanie klubowe szykuje się wiosna jak się patrzy :zoboc:, skoro teraz tam jeszcze warunki zimowe. A wchodziliście do tej chatki na drugiej fotce ? Ona jest położona na takiej ładnej polanie Gorc Kamienicki i wisiała tam karteczka, że można tam nocować jak się zadzwoni. Pamiętam, że w środku był bałagan po niezłej imprezie... :lol:
Zaglądaliśmy tam, a karteczka nadal wisi i namiar (telefon) spisaliśmy bo a nuż się kiedyś przyda. A polana cudna.
Ta druga chatka to bacówa na Stawieńcu, w dobrym stanie i tez warto wiedzieć jakby co. :) Bardzo bym chciała przejść tą trasę na naszym zlocie...ale my przyjeżdzamy piątek wieczór więc nie idźcie tam bez nas, plissss! :):P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 8:31

janek.n.p.m pisze:dlaczego takie malutkie zdjęcia ?
Bo cały czas mi pokazywało, że za duży romiar. A!A! Więc zmniejszałam i zmiejszałam i efekt końcowy taki...Może jakby jakość trochę pogorszyć to dałoby się większe wrzucić?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 8:42

Elik pisze:Może jakby jakość trochę pogorszyć to dałoby się większe wrzucić?
Ja (i większość) robię to inaczej, umieszczam na innym serwerze zdjęcia w dobrej jakości o szerokości max 500px, a tutaj daję tylko linki do tych zdjęć w tagch IMG /IMG. Skrypt forum je wtedy ciągnie z zewnętrznej maszyny i wyświetla jak swoje.
Trochę bardziej uciążliwe, ale gdy do generowania linków używam takiego mini programiku, to nawet idzie to dość sprawnie.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 8:48

Królik pisze:
Elik pisze:Turnacz (nocleg)
Mniemam, że chodzi o Turbacz :zoboc:
Jak tam z atmosferą wygląda? przyjazna turystom?
No i gratuluję wycieczki. Ja się kiedyś pod Turbaczem w śniegu w maju zapadałem :)
Jasne, że Turbacz. Palec mi się omsknął na klawiaturze :)
Dla mnie atmosfera była ok i mam miłe skojarzenia. Nocleg sobie rezerwowaliśmy w piątek wieczór a jeszcze zmienialiśmy w sobotę rano z drogi. Obsługa miła i bezproblemowa. Nie mogliśmy co prawda znaleźć ludzi, z którymi mieliśmy być w pokoju ale na jadalni spotkaliśmy innych, którzy mieli miejsca u siebie więc się zalogowaliśmy u nich i z nimi sobie siedzieliśmy i gadaliśmy. Trochę z innej bajki, ale fajnie było.
Oprócz nas było parę jeszcze ludzi i jedna wycieczka. Nie wiem jak tam wygląda w sezonie gdy jest większy tłum i więcej wycieczek. Acha, wrzątek dostaliśmy za friko i była gorąca woda. Tego drugiego się zazwyczaj w górach nie spodziewam, więc miło mnie zaskoczyło :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 9:04

igi pisze:
Elik pisze:Może jakby jakość trochę pogorszyć to dałoby się większe wrzucić?
Ja (i większość) robię to inaczej, umieszczam na innym serwerze zdjęcia w dobrej jakości o szerokości max 500px, a tutaj daję tylko linki do tych zdjęć w tagch IMG /IMG. Skrypt forum je wtedy ciągnie z zewnętrznej maszyny i wyświetla jak swoje.
Trochę bardziej uciążliwe, ale gdy do generowania linków używam takiego mini programiku, to nawet idzie to dość sprawnie.
Igi, dzięki za radę! Czyli generalnie okienko do dodawania postów przyjmuje html i można umieszczać zdjęcia (i inne rzeczy) tak jak się je umieszcza na zwykłej stronie, tak?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 9:25

Coś w tym stylu, nie jest to może stricte html, ale idea podobna - nazwali to BBCode. Poniżej masz przykład:


Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 11:18

Igi. Dzięki. Następnym razem wypróbuję :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 12:03

Elik, no pięknie! Ale mi smaka narobiłaś tymi zdjęciami, już się doczekać nie mogę zjazdu klubowego :) Chyba nie wytrzymam i pojadę tam wcześniej :)
Pete

Post autor: Pete » 17 marca 2008, 17:19

Mooliczek pisze:Elik, no pięknie! Ale mi smaka narobiłaś tymi zdjęciami, już się doczekać nie mogę zjazdu klubowego :) Chyba nie wytrzymam i pojadę tam wcześniej :)
Na zjeździe będziemy musieli zredukować tą trasę, bo w dzień z nią nie wyrobimy - może zajmować w porywach nawet 13 godzin, a nie wiem, czy wszyscy dadzą radę... :roll:
ODPOWIEDZ