Gorce 15-16 marzec 2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 17:23

Mooliczek pisze:Elik, no pięknie! Ale mi smaka narobiłaś tymi zdjęciami, już się doczekać nie mogę zjazdu klubowego :) Chyba nie wytrzymam i pojadę tam wcześniej :)
Mooliczek, Ja się też nie mogę doczekać zjazdu, bo Gorce wiosną będą cudne, że jej! Bardzo się cieszę, że pojechaliśmy, mam w sobie teraz tyle energii, że mogę góry przenosić ;) Tylko mięśnie trochę bolą...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 18:02

Elik gratuluję wycieczki. Ponieważ mam słabość do bacówek tym ostanim zdjęciem jestem zauroczony. Wspaniałe!!! Pozostałe również.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 18:11

Pete pisze:
Na zjeździe będziemy musieli zredukować tą trasę, bo w dzień z nią nie wyrobimy - może zajmować w porywach nawet 13 godzin, a nie wiem, czy wszyscy dadzą radę... :roll:
Pete, oj zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Nie myślałam o przejściu na zjeździe całości w JEDEN dzień. Chciałabym jednak jeśli będzie to możliwie odwiedzić te zakątki jeszcze raz. Konfiguracja dowolna i do dogadania.
Powiem Ci że my mieliśmy poczatkowo ambitny plan by przejść całość, ale potem zdecydowaliśmy się na opcję z noclegiem i całe szczęście bo byśmy pięknie wyglądali :D Śnieg dał nam trochę w kość.
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 17 marca 2008, 18:48

Elik pisze:Pete powiedział/-a:


Na zjeździe będziemy musieli zredukować tą trasę, bo w dzień z nią nie wyrobimy - może zajmować w porywach nawet 13 godzin, a nie wiem, czy wszyscy dadzą radę...
Elik pisze:Pete, oj zdaję sobie z tego doskonale sprawę.
Właśnie. Weźcie pod uwagę że jadą również ludzie starsi :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 17 marca 2008, 18:57

Elik pisze:zredukować tą trasę,
Królik pisze:Również ludzie starsi
Starsi a zwłaszcza zmęczeni ;)
ODPOWIEDZ