06.01.2017. Zimowa Czantoria przy -16

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Re: 06.01.2017. Zimowa Czantoria przy -16

Post autor: Mirek » 10 stycznia 2017, 8:11

Poszukam , ninik i Otylia powinni też pamiętać kiedy to po przejściu raptem 300 metrów w śniegu dyszeliśmy (a przynajmniej ja ) jak konie po Wielkiej Pardubickiej.Śniegu było dosłownie po biodra, każdy krok obfitował w zapadnięcie się przynajmniej po uda i kosztował wiele wysiłku.Rzucona przeze mnie propozycja wycofu na Kubalonkę i zaatakowanie Stożka z innej strony została przyjęta przez aklamację.A link do tej wyprawy poszukam choć do dawne dzieje.
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
Awatar użytkownika
Mirek
Turysta
Turysta
Posty: 610
Rejestracja: 11 sierpnia 2015, 17:24

Re: 06.01.2017. Zimowa Czantoria przy -16

Post autor: Mirek » 10 stycznia 2017, 9:26

Mam tą relację.

viewtopic.php?f=6&t=6667&p=197407&hilit=wycof#p197407" onclick="window.open(this.href);return false;
..To wódka? ? słabym głosem zapytała Małgorzata.(...) ? Na litość boską, królowo ? zachrypiał ? czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.?
Michaił Bułhakow - Mistrz i Małgorzata
ODPOWIEDZ