W poszukiwaniu wiosny... "Wiosna, Panie sierżańcie"

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 21:43

Czapeczkę prawie każdy zjazdowicz miał na Głowie, więc ona offtopem nie jest! Po istnym "chrzcie", jaki przeszła na BG jest ona pełnoprawnym członkiem naszego klubu :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 21:44

Turystykon pisze:Czapeczkę prawie każdy zjazdowicz miał na Głowie, więc ona offtopem nie jest! Po istnym "chrzcie", jaki przeszła na BG jest ona pełnoprawnym członkiem naszego klubu :lol:
Nie o tej czapeczce mowa, Turystykon :) róziowa jest w królikowym domku, a szara dachówkowa - w mulikowym :)
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 marca 2008, 22:22

Mooliczek pisze:Nie o tej czapeczce mowa, Turystykon :) róziowa jest w królikowym domku, a szara dachówkowa - w mulikowym :)
Mowa o tej czapeczce...
Moolik, proszę nie zrób z niej stałego rezydenta :)

Obrazek
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 22:44

Mooliczek pisze:Nie o tej czapeczce mowa, Turystykon :) róziowa jest w królikowym domku, a szara dachówkowa - w mulikowym :)
Wybacz, "kościoły" mi się pomyliły :ha:

A to ta czapeczka... Pamiętam, to ale mi się wydawało, że ona Mosorczyka jest :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 marca 2008, 22:46

Turystykon pisze:A to ta czapeczka... Pamiętam, to ale mi się wydawało, że ona Mosorczyka jest
Hmmm.... Zawartość alkoholu w czekoladzie nie była aż tak duża... :ha: :ha:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 22:52

Czyli jednak coś tam było... Wiedziałem, że się nie mylę... :ha: :ha: :ha:
Awatar użytkownika
Królik
Turysta
Turysta
Posty: 6299
Rejestracja: 22 lipca 2007, 23:27

Post autor: Królik » 03 marca 2008, 22:55

Turystykon ...
wracając do poszukiwania wiosny, to dziś widziałem znajomą parę pustułek, któa co roku zakłada gniazdo na przeciwko mego okna... znak niezaprzeczalny, że wiosna tuż, tuż...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 03 marca 2008, 23:23

No to teraz poniektórzy nie muszą się obawiać jak to w niższych Górach będzie w kwietniu ;)
ODPOWIEDZ