Ich Troje kajakami w kierunku Bałtyku :)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 25 sierpnia 2015, 23:03

Ale mnie ominęła świetna zabawa :( a bardzo chętnie wybrałbym się gdybym mógł.
Dżola Ry pisze:zrodzil sie plan na splyw Wisłą do morza
świetny pomysł :spoko:
tylko czy dałbym radę? ~1500 km wiosłowania? (1047 km rzeki + moje zygzakowanie :D )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Spływ

Post autor: Dziadek;) » 26 sierpnia 2015, 16:31

adamek pisze:Ale mnie ominęła świetna zabawa :( a bardzo chętnie wybrałbym się gdybym mógł.
Dżola Ry pisze:zrodzil sie plan na splyw Wisłą do morza
świetny pomysł :spoko:
tylko czy dałbym radę? ~1500 km wiosłowania? (1047 km rzeki + moje zygzakowanie :D )
Adam a kto tu mówi o 1500 km:) można zacząć np od Kazimierza :) Jola napisała Wisłą do morza a nie od źródeł Wisły do morza :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
adamek
Moderator
Moderator
Posty: 2649
Rejestracja: 27 stycznia 2011, 12:24

Post autor: adamek » 26 sierpnia 2015, 21:06

Darek Z pisze:a kto tu mówi o 1500 km:) można zacząć np od Kazimierza
eee, to się nie liczy :P powinna być cała Wisła :zoboc:
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
http://picasaweb.google.com/adamkostur

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś.
Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.
Awatar użytkownika
Grochu
Moderator
Moderator
Posty: 5030
Rejestracja: 14 października 2009, 12:11

Post autor: Grochu » 26 sierpnia 2015, 21:48

Darek Z pisze:rzut oka na sytuację i wyjazd na spływ !!!
No - znając Jolę - wcale mnie to nie dziwi ;)
Darek Z pisze:Niech ktoś mi jeszcze raz napisze, że chciałby, ale nie może! Jak słowo - odeślę do Joli - na krótki kurs przetrwania .
:lol: :spoko:
Nieważne: gdzie. Ważne: z kim :)
"Lepiej się w życiu wygłupiać niż wymądrzać" ( ktoś tam )
"Ludzie są coraz lepsi - w udawaniu coraz lepszych" ( też ktoś tam )
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 26 sierpnia 2015, 22:00

Cudny ten nocleg na bezludnej wyspie!
Dżola Ry pisze: A zjazd byl tak fajny, ze zrodzil sie plan na splyw Wisłą do morza! Wpisane na liste marzen.
to ja z wami! na mojej liscie marzen to jest od dawna! miesiac temu poczynilismy pierwszy krok w strone splywow wszelakich- kupilismy ponton!
przygarniecie ekipe pontonowa?
Dżola Ry pisze: Przepraszam za braki w polskich literach, ale na tablecie ich "wydobywanie" za dlugo trwa...
na kazdym komputerze to trwa za dlugo ;)
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Kajaki

Post autor: Dziadek;) » 27 sierpnia 2015, 7:23

buba pisze:Cudny ten nocleg na bezludnej wyspie
Dżola Ry pisze: A zjazd byl tak fajny, ze zrodzil sie plan na splyw Wisłą do morza! Wpisane na liste marzen.
to ja z wami! na mojej liscie marzen to jest od dawna! miesiac temu poczynilismy pierwszy krok w strone splywow wszelakich- kupilismy ponton!
przygarniecie ekipe pontonowa?
Nocleg faktycznie był rewelacyjny wyspa i Wisła nadały naszemu noclegowi rewelacyjny klimat :)

Przyjmiemy każdego!!! :) aczkolwiek sugerowałbym ... rezygnację z pontonu (jest diabelnie wolny i wymaga sporo wysiłku przy wiosłowaniu no chyba że macie silnik:) ) na rzecz Kanoe nie płynąłem ale z opowieści Oli która pływała niejednokrotnie i z opisów wiem że jest bardzo sterowna pojemna i ma na tyle miejsca że na-pewno można zabrać bardzo dużo bagażu i dziecko i psa:) ładowność Kanoe to około 350 kg! :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Awatar użytkownika
buba
Turysta
Turysta
Posty: 2227
Rejestracja: 05 lipca 2011, 11:35
Kontakt:

Post autor: buba » 27 sierpnia 2015, 8:43

Darek Z pisze:rezygnację z pontonu
za pozno.. juz takowy nabyty.. :roll:

Darek Z pisze:no chyba że macie silnik:)
mamy silnik, maly ale jest

Co nie znaczy ze nie mozemy kiedys wypozyczyc owego kanoe i takowym poplynac! Ladownosc zdaje sie byc sluszna! :D

Ale to raczej w przyszle lato bo poki co nie ma rozmiarow dmuchanych kamizelek na kabaczka :lol:
"ujrzałam kiedyś o świcie dwie drogi, wybrałam tą mniej uczęszczaną, cała reszta jest wynikiem tego ,że ją wybrałam..."

na wiecznych wagarach od życia..
Awatar użytkownika
Dziadek;)
Moderator
Moderator
Posty: 1152
Rejestracja: 20 maja 2014, 15:14

Post autor: Dziadek;) » 27 sierpnia 2015, 12:09

buba pisze::
Darek Z pisze:no chyba że macie silnik:)
mamy silnik, maly ale jest

Co nie znaczy ze nie mozemy kiedys wypozyczyc owego kanoe i takowym poplynac! Ladownosc zdaje sie byc sluszna! :D

Ale to raczej w przyszle lato bo poki co nie ma rozmiarow dmuchanych kamizelek na kabaczka :lol:
Z silnikiem to niesportowo :) głośno i kopci :) Canoe to jedyny słuszny wybór dla was:)
a Kabaczkowi trzeba będzie założyć dmuchane rękawki :) albo owinąć folia bezbelkową a najlepiej jedno i drugie :) ( żarcik) :)
>Nec temere, nec timide. Bez zuchwałości, ale i bez lęku.<
>Pielęgnujcie przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.<
>Kobiety nie zmienisz-możesz zmienić kobietę ale to nic nie zmieni :)<
Iw-ona
Turysta
Turysta
Posty: 477
Rejestracja: 09 sierpnia 2010, 9:39

Post autor: Iw-ona » 27 sierpnia 2015, 14:32

Darek super relacja i tylko mi pozostaje Wam zazdrościć pozytywnie tej przygody :zoboc:
Zdjęcia oddają klimat tam panujący :brawo:
...
ODPOWIEDZ