20-31lipiec 2015-Tatrzańsko Pienińskie wakacje.

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 10 sierpnia 2015, 22:31

Gratulacje dla Was. Troche tych kilometrów i przewyższeń zrobiliście. Szczególne brawa :brawo: dla Kuby. no i najważniejsze, ze mogłaś kontynuować wędrówki mimo upadku, ze nic złego się nie przytrafiło.
Teraz czekam na Pieniny,
Alina pisze:gdzie podobno miałam tylko leżeć...
;)
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 10 sierpnia 2015, 22:31

Darek pisze:Zdjęcia z Chochołowskiej bardzo nastrojowe
Podpisuję się! ;)

Alina następnym razem nie strasz 'inną bajką' ;)
Całkiem ciekawa kontynuacja :) :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
Awatar użytkownika
Alina
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 392
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 23:34

Post autor: Alina » 10 sierpnia 2015, 22:48

...Przenieśliśmy się w Pieniny ,gdzie stacjonujemy tam ,gdzie zawsze i nigdy się z tamtąd nie ruszymy napewno.Tam też spotkaliśmy się z naszymi przyjaciółmi,którzy dojechali z Łodzi w bojowym nastawieniem zdobywców. :)

No i miałam odpoczywać,ale po co. :shock:
Już w poniedziałek przez Jaworki -Wysoką -powędrowaliśmy na Durbaszkę. Szłam tamtędy zimą i teraz wydawało mi się ,że jest ,to zupełnie inny szlak . przeszliśmy go szybciutko i z wielką przyjemnością.

Obrazek


A to nasza ekipa na Wysokiej.

Obrazek

Szlak bardzo przyjemny ,rozległy widokowo,chętnie jeszcze tam kiedyś wrócę .

Obrazek

Następny dzień ,to łatwizna. .Wjazd kolejką na Palenicę i wędrówka w stronę Durbaszki. Niestety nie udało nam się tam dojść z powodu ograniczeń czasowych,ale i tak widoki powalały mnie na kolana.

Obrazek

A takie klimaty wprost uwielbiam.Swojskie i sielskie.

Obrazek

I nastał kolejny dzień mojego WYPOCZYNKU :D .I ,co tu robić ? Jak ,to co ? Rowerkami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców Niżnych do Szczawnicy i z powrotem. Nie ma lekko :) Jednak jest ,to bardzo fajny sposób na miłe spędzenie czasu.

Obrazek


Obrazek

Następny dzień ,to również przygoda z górami.
Trzeba było wybrać,gdzie idziemy.Opcji politycznych było wiele...,ale padło na Szeroką przełęcz Bielską -Dolina Zadnich Koperszadów.
Szeroka Dolina zachwyciła kwieciem i kozicami.

Obrazek

Naszym chłopcom zaś sił nie brakowało .Przełęcz zdobywali biegiem :D Chyba spieszyło im się do stołu i gry w karty. ;)


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Samo zejście na dół obfitowało w moc kwiecia i zapachów. I na pewno było dużo bezpieczniejsze niż wycof tą samą trasą w dół.I to właśnie tego dnia na tym właśnie pokanym przez nas szlaku spotkałam największą ilość ludzi. Wbrew opinii ,ze w Tatrach Słowackich jest mało ludzi.



Urlop dobiegł końca. Następnego dnia wróciliśmy do domu. Kuba z postanowieniem,że jedzie w Tatry w przyszłym roku i pytaniem do mnie ,,Mamo-mogę wyżej?"... :)

Obrazek :)
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.
Awatar użytkownika
Alina
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 392
Rejestracja: 19 czerwca 2011, 23:34

Post autor: Alina » 10 sierpnia 2015, 22:53

Tidżej pisze: Darek powiedział/-a:
Zdjęcia z Chochołowskiej bardzo nastrojowe

Podpisuję się!
Dziękuję.

Darku,też uwielbiam Pieniny,ale tam przestałam już być kierownicą wycieczki i wplątały się nam ponownie Tatry. :)
Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów.
ODPOWIEDZ