11-17.07.2015 Alpy Sztubajskie

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 15 sierpnia 2015, 22:30

Niestety nie jadę bo muszę zmienić prace ale jak kiedyś pojadę to napisze relacje. :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 grudnia 2015, 15:17

Gosiu, trafiłam dziś na Twoją wakacyjną relację i powiem Ci - zaimponowałyście mi bardzo!
Alpy Sztubajskie po babsku! :lol: Kto chce -szuka sposobu. I znalazłyście! :brawo:

Muszę przyznać, że mnie zainspirowałyście! Chętnie poszłabym w Wasze ślady i widzę, że nie ja jedna. Może się uda?

Niepokoi mnie tylko to, co Halinkę - czy te trawersy są na moje siły (psychiczne)? Nachylenie widzę czasem takie, że musiałabym iść na 4 łapach... :/

Ale może da się tam gdzieś znaleźć jakieś szlaki dla mnie? Bo uroda tych gór jest powalająca!

A ceny noclegów wydają się być całkiem przyzwoite.

Ciekawa jestem, jakie jedzenie targałyście ze sobą, że takie to ciężkie było? Liofilizaty czy cięższe rzeczy?
goska pisze:Tu dalej trzeba by iść kawał drogi asfaltem, w pobliskim barze pytam czy coś jedzie z tond do Innsbrucka i dowiaduje ,że tylko taxi.
Dziwię się Wam ludzie, że nie wierzycie w autostop... ;)
gosia_kliw
Turysta
Turysta
Posty: 28
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 21:22
Kontakt:

Post autor: gosia_kliw » 07 grudnia 2015, 23:06

Trawersy nie były takie straszne, to tylko taki efekt na zdjęciach.
A co do jedzenia, to ja żyłam na liofilizatach, w tym na chińskich zupkach, kisielach i salami. Wystarczyło :)
Gosia
ODPOWIEDZ