2.06 Od Zverovki do Białej Skały

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

gosia_kliw
Turysta
Turysta
Posty: 28
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 21:22
Kontakt:

2.06 Od Zverovki do Białej Skały

Post autor: gosia_kliw » 07 lipca 2015, 21:09

Kawałek Tatr w jednym kawałku.

W trzyosobowej ekipie: Andrzej, Janek i ja-Gosia wybraliśmy się w Tatry. Wyjazd nie weekendowy a w środku tygodnia (czwartek). Niektórzy mogą sobie na to pozwolić ;)

Sprawdzona pogoda i sprawdzony skład ekipy. W sumie to i trasa po części sprawdzona. Najczęściej robiona w kawałkach, przynajmniej w dwóch ale tym razem za jednym pociągnięciem od Zverovki przez Adamculę, Banikowską Przełęcz, Salatyny, Brestovą, Siwy Wierch do Białej Skały.

Galeria zdjęć zrobionych przez Janka

Łatwo nie było :roll:
Trasa na której można się i nachodzić i naoglądać. Widoki świetne.
Lubię jedno i drugie, ale ...
Jak doszliśmy do Przełęczy Palenica i ruszyliśmy w kierunku Siwego Wierchu to myślałam, że nie dam rady. Gorąco, słońce w oczy i nogi odczuwały spore zmęczenie. Znacznie lepiej poczułam się na samym Siwym Wierchu tak podczas wchodzenia na niego jak i w czasie zejścia.
Szczególnie lubię, ja je nazywam "błędne skałki", którymi schodzi się z wierzchołka Siwego Wierchu. Przejście nimi dostarcza dużo atrakcji i urozmaicają drogę.

Cała trasa zajęła nam 11 i pól godziny.

Dziękuję za wspólnie spędzony dzień :> Do następnego razu.
Gosia
Awatar użytkownika
tatromaniak
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1120
Rejestracja: 20 czerwca 2009, 15:53

Post autor: tatromaniak » 07 lipca 2015, 21:52

Dziękuję Gosi w imieniu uczestników za kolejną relację, bo lubię chodzić i robić zdjęcia ale z prezentacją tego to już problem.

Miałem pierwotnie dojść do Brestovej i do dołu do auta ale zostałem prawie zmuszony do pozostania na grani na kolejne godziny.

Ponieważ nie byłaś na dzisiejszej mojej wycieczce jako kontynuacja tej wyrypy dopnę się tutaj z linkiem do fotek z niej.
https://picasaweb.google.com/1149374793 ... wskaPrzeEc

Ty przyznałaś się do zmęczenia, po Andrzeju widać na przedostatniej fotce jak się prezentuje pod względem fizycznym a mnie w ogóle nie zmęczyliście szanowna młodzieży.
gosia_kliw
Turysta
Turysta
Posty: 28
Rejestracja: 10 sierpnia 2014, 21:22
Kontakt:

Post autor: gosia_kliw » 07 lipca 2015, 22:25

Oj Ty to ale jesteś!
Następnym razem zmęczymy i Ciebie.
Z przyjemnością pooglądam zdjęcia z dzisiejszego dnia.
Gosia
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 08 lipca 2015, 1:55

gosia_kliw pisze:i naoglądać. Widoki świetne.
...zaiste, okolica jest piękna.
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Tidżej
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2722
Rejestracja: 15 listopada 2011, 8:35

Post autor: Tidżej » 08 lipca 2015, 9:42

gosia_kliw pisze:w środku tygodnia (czwartek). Niektórzy mogą sobie na to pozwolić
i robić smaka innym? :kukacz:
Masz szczęście, że tuż przed urlopem ;)

Fajna, urozmaicona i widokowa trasa :) Skoro z Jankiem, to i pogoda gwarantowana ;) :spoko:
| Gór, co stoją nigdy nie dogonię... |
ODPOWIEDZ