7.05.2015 - Wisła Jawornik - Mała Czantoria (dogrywka) - Beskid Śląski

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

7.05.2015 - Wisła Jawornik - Mała Czantoria (dogrywka) - Bes

Post autor: Mosorczyk » 07 maja 2015, 23:01

Nie będzie tu obszernej relacji, ponieważ to wyjście było kontynuacją poprzedniego, które opisałem dwa dni temu. Tym razem szedłem tylko z Tilią. Celem tego wyjścia miało być podziwianie kwitnących czeremch i czereśni we wczesnoporannej porze na tle gór. Widząc wiosenne widoki pięknych górskich łąk domyśliłem się jak zrobiono najsłynniejszą tapetę do Windowsa XP - Idylla :). Ten żywy kolor zieleni widziany na żywo robi największe wrażenie. Kto może i lubi takie lajtowe klimaty niech się spieszy, bo czas szybko biegnie, a pogody może zabraknąć. Jedną z atrakcji był piękny deszcz z białych płatków, które wiatr sypał garściami prosto pod nogi oraz tłumnie występujące mlecze i kwiaty jabłoni :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 08 maja 2015, 9:26

Też uwielbiam zapach czeremchy!
A nad tą pierwszą, nieśmiałą zieleń wiosenną nie ma nic lepszego!!!
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 08 maja 2015, 15:50

Dżola Ry pisze:A nad tą pierwszą, nieśmiałą zieleń wiosenną nie ma nic lepszego!!!
Dokładnie tak :). Uwielbiam tą zieleń - jest najpiękniejsza.
Dżola Ry pisze:Też uwielbiam zapach czeremchy!
Ten zapach jest bardzo piękny i intensywny. Sam widok tylu kwiatów czeremchy jest przepiękny.

Dla Tilii: Ostatnie spotkanie miało miejsce 1 marca 2014 na Czantorii :) - te z przebiśniegami.
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 maja 2015, 23:05

No więc jednak pamięć mnie jeszcze nie zawodzi ;)
Obrazek
Dzisiaj znalazłam kolejne miejsce z czeremchami, pod naszym Chełmem :)
Wczorajsza wycieczka bardzo udana, chyba nawet kondycję mi poprawiła, więc dzisiaj była jazda na rowerze ;)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 09 maja 2015, 10:00

Tilia pisze:Dzisiaj znalazłam kolejne miejsce z czeremchami, pod naszym Chełmem
Wczorajsza wycieczka bardzo udana, chyba nawet kondycję mi poprawiła, więc dzisiaj była jazda na rowerze
Góry tak robią, że kondycja jest coraz lepsza :). Teraz na Babią Górę musisz pojechać na wschód Słońca :)
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 11 maja 2015, 17:25

Mosorczyk pisze: Teraz na Babią Górę musisz pojechać na wschód Słońca
Właśnie czekam na czerwiec, bo zaczyna wtedy kursować autobus, przez Krowiarki, do Zakopanego . Gorzej, że na wschód to będzie za późno a zachodu też nie da się zaliczyć. Można jeżeli zostanie się tam na noc ;)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Mosorczyk
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 454
Rejestracja: 04 grudnia 2006, 11:45
Kontakt:

Post autor: Mosorczyk » 11 maja 2015, 21:17

Tilia pisze:Właśnie czekam na czerwiec, bo zaczyna wtedy kursować autobus, przez Krowiarki, do Zakopanego . Gorzej, że na wschód to będzie za późno a zachodu też nie da się zaliczyć. Można jeżeli zostanie się tam na noc
I ja muszę odświeżyć temat wchodu słońca na Babiej Górze, bo już mnie tam dawno nie było :)
ODPOWIEDZ