Belfast - życie murem podzielone

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
HalinkaŚ
Moderator
Moderator
Posty: 4600
Rejestracja: 10 września 2009, 8:11

Post autor: HalinkaŚ » 28 grudnia 2014, 8:40

Agnieszko, czekam z niecierpliwością na następną opowieść. Świetnie się Ciebie czyta, opisujesz miejsca z precyzją godną zegarmistrza :brawo: :brawo:
Trochę szkoda, ze buciki dały Ci w kość bo pewnie jeszcze więcej byś zobaczyła i potem o tym napisała, :> a my z przyjemnością byśmy czytali.
Czy planujesz wcześniej swoje wypady? czy to takie spontany są.
Góry upajają. Człowiek uzależniony od nich jest nie do wyleczenia.:)
goska
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 909
Rejestracja: 13 listopada 2011, 21:51

Post autor: goska » 28 grudnia 2014, 16:24

Ja też zawsze z zainteresowaniem śledzę i czytam relacje z Twoich wojaży, nie wiem kim jesteś z zawodu , ale powinnaś pisać przewodniki :)
Największa rzecz swego strachu mur obalić...
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 30 grudnia 2014, 18:38

fajnie Agnieszko poczytać Twoje opowiadanie,nieźle wciąga.zgodzę się z przedmówczyniami,mogłabyś zostać pisarką.Np. coś w stylu,,Ania z Zielonego Wzgórza,,
z wielką ochotą też bym sobie takie wycieczki częściej robiła ale nie stać mnie.no co najwyżej raz na rok i już zaczynam planować coś na lato :)
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Pomezaniac
Turysta
Turysta
Posty: 218
Rejestracja: 24 lipca 2013, 8:55

Post autor: Pomezaniac » 28 stycznia 2015, 11:42

bardzo fajne miejsce do zwiedzenia :) Niektóre z grafitti to coś wspaniałego, acz przekaz najwspanialszy :)
Kapitan Bomba

Post autor: Kapitan Bomba » 29 stycznia 2015, 18:28

Bardzo ciekawa i interesująca relacja.
ODPOWIEDZ