Iwaniackie logowanie - spotkanie klubowiczów 02-03.02.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 9:31

No skoro tak mówisz, to co ja sie będę wychylać :D:D:D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 9:40

Gratuluję udanej wyprawy! Pewnie będziecie długo to wspominać :)
Super relacja i fotki!
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 07 lutego 2008, 13:04

Gratuluję super wyprawa, super przygoda.

Ps. Mooliczek nie zmarzła w namiocie ? ;)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Pati

Post autor: Pati » 07 lutego 2008, 13:10

Mosorczyk pisze:Gorąca dziewczyna...
Zagrożenie rozwodem? :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 07 lutego 2008, 13:29

Mosorczyk pisze:Gorąca dziewczyna...

Tak :D i chłopoki też :lol:
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 13:33

Mosorczyk pisze:Gorąca dziewczyna... :P :D
A ja myślałem, że to podgrzewacze... :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 13:42

janek.n.p.m pisze:Ps. Mooliczek nie zmarzła w namiocie ?
Mosorczyk pisze:Raczej nie . Gorąca dziewczyna...
Partycja pisze:Zagrożenie rozwodem?
Mosorczyk pisze:eeeeee to jej nie grozi
Wyczuwam tu dużeeeeeego offtopa :P proszę zejśc ze mnie :D bo mi za gorąco :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 14:39

nie widzę zdjęć.. dlaczego :(
Pete

Post autor: Pete » 07 lutego 2008, 15:05

MałaBee pisze:Ogólnie mówiąc wyprawa Wam wyszła w 100% i tylko jej pozazdrościć!!! I niech żałują Ci co nie byli - w tym ja :D
Ja zimą nie chodzę po Tatrach. Owszem krajobrazy ładne, ale rozwaga bierze górę...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:12

Partycja pisze:Nie przejmuj się, albo pośmiej... dobrze wiesz, że to na żarty, taki czarny humorek :)
PS. A może jednak :D
;)
Nie no, Pati, daj spokój...przecie kumam :D tak sobie lubię trochę pofuczyć ;) dla małej przyjemności ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:13

Pete pisze:Ja zimą nie chodzę po Tatrach. Owszem krajobrazy ładne, ale rozwaga bierze górę...
Ja mam podobnie... U mnie ta rozwaga przejawia się ogólnie rzecz biorąc mniej niż elementarną wiedzą o Tatrach latem i w ogóle, a także brakiem dostatecznych umiejętności... Na Grzesia może i bym wyszedł, ale o jakiś dalszych wędrówkach wolę póki co pomarzyć...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:17

Pete pisze:MałaBee powiedział/-a:
Ogólnie mówiąc wyprawa Wam wyszła w 100% i tylko jej pozazdrościć!!! I niech żałują Ci co nie byli - w tym ja :D


Ja zimą nie chodzę po Tatrach. Owszem krajobrazy ładne, ale rozwaga bierze górę...

Sprzęt + doświadczenie i umiejętność wykorzystywania go, tego mi brakuje więc też na razie się nie wybieram :) . Ale relacje z wielką przyjemnością czytam i oglądam :spoko:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:21

Noel pisze:Sprzęt + doświadczenie i umiejętność wykorzystywania go, tego mi brakuje więc też na razie się nie wybieram :) . Ale relacje z wielką przyjemnością czytam i oglądam :spoko:
Dokładnie tak samo robię... Czyżby malutki plagiat? ;)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:28

janek.n.p.m pisze:
Mosorczyk pisze:Gorąca dziewczyna...
Tak :D i chłopoki też :lol:
No nie powiem, cieplutko nadmiernie to nie było :D w stoopkach rozgrzewacze, bomba - ale dookoła: chłód, lód...ech :kukacz: :lol:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 lutego 2008, 15:30

I tylko Ty spowodowałaś, że nie pozamarzaliście tam...? :lol: :lol: :lol:
ODPOWIEDZ