28.09.2014. Najpiękniejszym szlakiem na Orawski Szczyt

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 07 października 2014, 20:34

pantadziu pisze:Niebo to jak we Włoszech lub innej Hiszpanii
Tego dnia niebo piękniało z każdą chwilą dlatego, że pojawiały się urokliwe smugi, tu to fajnie widać...

Obrazek
pantadziu pisze:dawno tak nie widziałem z tej odległości,
Właściwie to bardziej urzeka mnie widok w tym kierunku, a jak patrzę na potęgę Romanki to milknę

mirek pisze:Nie no normalnie aż żal dupsko ściska.
Proponuję dla rozluźnienia :10:

malgosiadg pisze:Możliwe, że ten matematyczny opis mnie trochę przerasta
Jet to opis przyjemnego zdobywania znacznej różnicy wysokości np robiliśmy sto kroczków w górę... obrót w kierunku widoku... i zdjęcie, czyli przyjemne z pożytecznym i w czasie tabliczkowym dociera się na szczyt. Jak widzisz każdy ma swój własny sposób postrzegania sytuacji, mój jest właśnie taki ;)

Kapitan Bomba pisze:Nie tylko na Mechach występuje kamienny krąg.
...o podziel się z nami gdzie, konkretnie :)
Kapitan Bomba pisze:Które torfowisko masz na myśli ?
...no te, które widziałeś :kukacz:
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 08 października 2014, 1:43

zdjęcia bajeczne :!: :!: :!: farciarze :!: fakt,aż d..sko ściska z zazdrości,ze się tam nie było z Wami....
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
Malgo
Turysta
Turysta
Posty: 1676
Rejestracja: 27 września 2010, 18:04

Post autor: Malgo » 09 października 2014, 10:29

Bajka, raj i magia. Przepiękne to włażenie na Pilsko. Tak mi się teraz w głowie rzucił pomysł na trasę Sopotnia - Hala Malorka, Mizowa - Pilsko - Hala Romanka - Sopotnia. Jest to to możliwe?
"(...) Rozmiłowana, roztęskniona,
Schodzi powoli od miesiąca
Zamykać Tatry w swe ramiona (...)"
https://get.google.com/albumarchive/101 ... 1781546915
Awatar użytkownika
heathcliff
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2738
Rejestracja: 27 maja 2009, 20:24
Kontakt:

Post autor: heathcliff » 19 października 2014, 15:48

Malgo dla wielu osób ta trasa jest standardem. Ja uważam, że to dość wymagająca trasa jak na obecną porę roku ze względu
na skrócone dni, a więc ciemności zapadają szybciej. To trasa na ok 23km. jak dla mnie to długa.

sorki że tak późno ale czasu nie miałem
Przytulam żonę i jestem szczęśliwie wolny... Ile wyjść tyle powrotów życzy heathcliff

https://plus.google.com/117458080979094658480
Awatar użytkownika
Beti
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 573
Rejestracja: 14 marca 2008, 20:42

Post autor: Beti » 20 października 2014, 15:44

heathcliff pisze:Wszystko to działo się w iście słonecznej scenerii zmąconej błotkiem próbującym się zemścić na proszku do prania.
sceneria wspaniała!
słoneczność, przejrzystość i te kolorki... bez tego błotka za dobrze by Wam było :P
impossible is nothing
ODPOWIEDZ