Lanckorona z Kalwarii

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Pete

Lanckorona z Kalwarii

Post autor: Pete » 04 lutego 2008, 18:06

3.02.2008

Kalwaria - Brody - Lanckorona

W planach był Chełm, ale bardzo późno wyjechaliśmy. Wychodziliśmy o 13.00. Postanowiliśmy zdobyć pieszo Lanckoronę, mijając kalwaryjskie dróżki. Spacerowiczów bardzo dużo, bo aura sprzyjała. Mało szliśmy szlakiem. Obowiązkowym punktem były ruiny zamku i pozwiedzanie trochę Lanckorony. Ostatni raz tam byłem 3 lata temu i sporo od tego czasu się zmieniło. Miejscowość niegdyś odludna i zaniedbana (tudzież urokliwa), obecnie wyremontowana przyciąga coraz więcej turystów. Odwiedzając miejscowe muzeum nie spodziewaliśmy się wizyty marszałka Borusewicza. Cóż... obowiązkowo 2 wozy policyjne chroniące wielką osobistość .
Daję fotki (mój debiut w Picasie)
http://picasaweb.google.com/Piotrek.Pet ... Lanckorona
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2008, 19:45

Pete pisze:Miejscowość niegdyś odludna i zaniedbana (tudzież urokliwa)
Piękny eufemizm :D
Awatar użytkownika
janek.n.p.m
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 2035
Rejestracja: 07 października 2007, 12:43

Post autor: janek.n.p.m » 04 lutego 2008, 19:51

A zdjęcie kościoła wewnątrz, co zrobiłeś to na legalu ? :)
"Żaden zjazd przygotowaną trasą narciarską nie dostarcza tak głębokiego przeżycia jak, najkrótsza nawet, narciarska wycieczka. Wystarczy, że zjedziecie na nartach z przygotowanej trasy, a potem w dziewiczym śniegu nakreślicie swój ślad. Jaką radość, jaki entuzjazm wywoła spojrzenie za siebie, na ten ślad na śniegu, na to małe dzieło sztuki!? To może pojąć jedynie sam jego autor". T. Hiebeler
Anonymous

Post autor: Anonymous » 04 lutego 2008, 19:51

Pete, pochwaliłem Cię gdzie indziej - pochwalę i tutaj! ;)

Fajna trasa na spacerek... Gratuluję udanej wędrówki, a jeśli chodzi o fotki, to mi się najbardziej spodobała ta z numerem 27...

Gratuluję!
Pete

Post autor: Pete » 04 lutego 2008, 23:13

janek.n.p.m pisze:A zdjęcie kościoła wewnątrz, co zrobiłeś to na legalu ? :)
Na legalu - zakazu nie było - nawet kościelny nic nie powiedział... ;)
ODPOWIEDZ