Niedosyt Wołowca - spotkanie klubowiczów 25/26.01.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 20:12

zgadzam sie :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 27 stycznia 2008, 20:20

Mosorczyk pisze:Czasem przydałaby mi się druga ręka do tego szycia, bo niekiedy jest tego trochę
To się ciesz bo to znaczy, że wyprawa była niezwykle udana :D
Awatar użytkownika
RafalS
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1002
Rejestracja: 01 listopada 2007, 23:53

Post autor: RafalS » 27 stycznia 2008, 20:25

Mosorczyk pisze:No ta z pewnością należy do udanych, a szczególnie ta noc. Tylko brakowało nam jeszcze do szczęscia Ciebie i RafałaS i Madzi od Cowboy'a
Czy Cowboy sie tym razem dodzwonil?Wydal majatek na telefony do Madzi? :)
I want to fly so high
I want to reach the sky
I want to little pice of heaven
As soon as possible :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 20:37

narazie tylko rozmawiamy ..ona jest w Niemczech :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 20:39

z czasem ...
Pete

Post autor: Pete » 27 stycznia 2008, 23:03

No powiem, że zaszaleliście. Jak tak czytam te relacje to sobie myślę, że zima jest piękna, ale wolę milion razy lato !!!!

Mosorczyk - czasem warto zainwestować. Ja bym już mógł na Twoim miejscu odmówić sobie tych trzech wypraw w Tatry i kupić sobie sprzęt, a potem bezpiecznie po nich chodzić...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 23:38

Jak zwykle Mosorczyk opisał relację ze szczegółami, i, co widzę po postach, wywołało niezłe podniecenie i zamieszanie. Tak trzymaj. Mnie też bardzo kusi na takie wyprawy, dlatego jeśli pozwolicie kiedyś może chętnie do Was dołączę.
Z postów wnioskuję, że chętnym na wyprawy brakuje sprzętu. Tak samo i mnie. Jutro może w sklepach popatrzę i popytam o ceny, tobym sobie coś kupił, oczywiście po uwzględnieniu argumentów z działu Sprzęt.
Cowboy: napisz mi coś o swoim namiocie, ale w dziale Sprzęt -> Namioty. Odpowiedzi na razie dotyczą letniego, więc chciałbym wiedzieć, na co patrzeć w wypadku namiotu na zimowe wypady. A jeśli wszystko pójdzie u mnie dobrze (pieniądze, zakup namiotu i śpiworu i jeszcze raz pieniądze) to być może na następną wyprawę wybiorę się z Wami.

Oczywiście gratuluję udanej wyprawy!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 23:51

A i jeszcze jedno pytanie: z tego co widzę na zdjęciach, to z Waszej dwójki tylko Cowboy miał raki?
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 stycznia 2008, 7:54

Pete pisze:No powiem, że zaszaleliście. Jak tak czytam te relacje to sobie myślę, że zima jest piękna, ale wolę milion razy lato !!!!
Dla mnie lato jest numerem jeden, ale zimowe góry są przepiękne! Takie widoki też bym z chęcią zobaczyła, choć przyznam, że na takie wyprawy się nie nadaję :(
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2008, 7:56 przez MałaBee, łącznie zmieniany 1 raz.
MałaBee

Post autor: MałaBee » 28 stycznia 2008, 7:55

Cowboy pisze:heheh byleby nie ciazulo to ciacho na zoladku bo wiesz jak to sie moze skonczyc
Tak jak z tą pizzą? :P
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 11:10

Mosorczyk pisze:Zapraszamy Cię na naszą sobotnią wyprawę na Starorobociańskie Wierch :) Zawsze czekamy na chętnych.
Dziękuję.
A planujecie to samo powtórzyć, czy wyprawa obejmuje tylko dzień? Jeśli to samo, to piątek na sobotę bardziej mi odpowiada.
No, będę śledził na razie Wasze odpowiedzi w postach, to co planujecie. A pod koniec tygodnia, szczególnie jak pewne czynniki będą pewne (pogoda, kupno namiotu i śpiwora) dam odpowiedź.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 15:43

Mosorczyk pisze:Myśłę, że pogoda musi być bo ile to może być tak h... yyyy to znaczy źle :P
Dokładnie. Kilka razy na godzinę patrzę na kamerki skierowane na Tatry i przez cały dzień nic gór i w górach nie widać, a rozpogadza się dopiero na ~godzinę przed zmrokiem.
Jeszcze jedno: w które dni planujecie wypad? Piątek na sobotę czy sobota na niedzielę? (Ja nadal nic nie obiecuję.)

Widzę na Waszych zdjęciach, że mieliście dzięki Księżycowi dość jasno; wspaniała aura się dzięki temu tworzyła.
Ale teraz już nie będzie takiego Księżyca i może być ciemniej.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 17:08

my mielismy namiot letni i bylo cieplo a co do kupna nowego to najlepiej na zimowe wyprawy :D
Łukasz Z

Post autor: Łukasz Z » 28 stycznia 2008, 18:47

Wyprawa super!!!Gratulacje, że doszliście tak daleko ale mam takie pytanko: wiadomo że w Tatrach Słowackich szlaki są pozamykane powyżej schronisk, a karty taternickie macie? Co macie przygotowane gdyby przypadkowo do Waszego namiotu "zapukała" Horska?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 28 stycznia 2008, 18:47

mam pytanie jakim aparatem (chodzi mi o parametry) robiliście te fotki-one są wyśmienite
...masz rację admin bezpieczeństwo jest najważniejsze- z medycznego punktu widzenia oczywiście ;)
ODPOWIEDZ