Niedosyt Wołowca - spotkanie klubowiczów 25/26.01.2008

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 14:41

wreszcie relacja , juz nie moglem sie doczekac.... :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 14:42

dla uscislenia Michal -sprawdzilem mape jeszcze raz w domku wyobraz sobie ze w tym miejscu w ktorym podjelismy decyzje o wycofie bylo do szczytu ok 100m-max. 200 :(
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 15:13

moze ponownie Wolowiec lub cos w Polskich Tatrach :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 15:39

Cowboy pisze:...lub cos w Polskich Tatrach
:spoko: Jadę z Wami!!!!!!
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 15:40

Mooliczek pisze:
Cowboy pisze:...lub cos w Polskich Tatrach
:spoko: Jadę z Wami!!!!!!

a piszesz sie na spanie pod namiotem ?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 15:52

Cowboy pisze:a piszesz sie na spanie pod namiotem ?
hm...namiotu nie mam :-/ śpiwór - jakiś chyba noname'owy... więc nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. pytanie, czy wasz wyjazd będzie na 100% z taką opcją...
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 15:55

Mooliczek pisze:
Cowboy pisze:a piszesz sie na spanie pod namiotem ?
hm...namiotu nie mam :-/ śpiwór - jakiś chyba noname'owy... więc nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. pytanie, czy wasz wyjazd będzie na 100% z taką opcją...
namiot mam wiec z tym nie bedzie problemu ..teraz licza sie tylko checi:)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 16:54

nizna
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:04

tak miasto nizna- mysle ze to dobry pomysl , sprawdze gdzie bedzie mozna zalozyc baze noclegowa :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:09

Jeśli chodzi o zdjęcia to drugie zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Mam na myśli wykonanie nocą i sam fakt uchwycenia Wenus w przełęczy. Po prostu rewelka!!!

Również spodobało mi się to zdjęcie z szyszkami, gdzie chyba więcej jest szyszek niż igieł na tym drzewie :D

A widok na /chyba to są/ Trzy Kopy /tak z relacji można wywnioskować/ po prostu wyśmienity. No i ten bałwanek :). Fajnie się prezentuje.

Gratuluję Wam wytrwałości i chyba już trzeciej wyprawy ze spaniem w zimie na szczycie :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:10

szykuje sie nastepna zabierz sie z nami :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:15

tak samo ja -wiesz patrzyłem na szlaki prowadzace do starob. szczytu , bedzie trzeba zalozyc kilka baz :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:23

jeszcze jest czas , fajnie by bylo jak by ktos sie jeszcze dolaczyl z jakies 2 do 3 osob moglibysmy rozlozyc ciezar namiotu , kuchenki itd na wszystkich :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:41

ciekawe czy Rafal sie zapisze:) :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 27 stycznia 2008, 17:46

spoko napewno sie nie obrazi -laduj foteczki z dwoch ostatnich wypraw na CD:) :hura:
ODPOWIEDZ