30 IV - 3 V 2014 Wysokie Taury (Grossglockner)

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Re: 30 IV - 3 V Wysokie Taury (Grossglockner)

Post autor: Gosia » 06 maja 2014, 17:53

Halicz pisze: Aż nie chce się schodzić, tyle emocji, radości, zachwytu, ulgi… - i pewnie można byłoby wymienić wiele jeszcze innych uczuć, bo każdy przecież szedł tu z bagażem myśli i pragnień. Ja znów utwierdzam się w przekonaniu, że tam nade mną w górze czuwa Ktoś wyjątkowy… bo to kolejny wyskoki szczyt, który udaje mi się zdobyć wbrew nieprzychylnym prognozom pogody, czy ostrzeżeniom innych.

Tylko kilka dni, a jednak tak wiele przeżyć! Wszyscy jesteśmy zgodni, że była to bardzo udana i piękna wycieczka. Znów poznałem świetnych ludzi, na których można polegać. Znów dane mi było pięknie zmęczyć się, przeżyć kolejną przygodę w niesamowitych Górach.
Pięknie to wszystko opisujesz...

Emocjonalnie byłam bardzo zaangażowana w Waszą wyprawę.
Razem z Wami martwiłam się (a nawet bardziej), bałam okropnie, zwłaszcza jak w nocy obejrzałam film na You Tube z wejścia na Grossglocknera, a później moja radość sięgała zenitu, jakbym to ja sama tego wejścia dokonała.
Macie prawo być z siebie dumni, gratuluję :brawo:
Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 06 maja 2014, 19:33

Bardzo miło mi czytać tak pochlebne opinie :).
Dziękuję za wszystkie miłe słowa - cieszę się, że zarówno mnie, jak i całej mojej ekipie, a tekże czytającym tę relację, eskapada się podobała.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2014, 20:42

Halicz jadę tam we wrześniu napisz mi co by mi się przydało ze sprzętu
a i gratuluje fajnego wyjazdu.
Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 06 maja 2014, 20:52

OK - ale to chyba na priv?
Anonymous

Post autor: Anonymous » 06 maja 2014, 21:04

OK to napisz mi
Awatar użytkownika
Tilia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 1073
Rejestracja: 21 listopada 2008, 20:16

Post autor: Tilia » 06 maja 2014, 22:27

Gratuluję chłopaki tak wspaniałego wyczynu :!: dziękuję za dostarczenie tylu tak fajnych emocji :!: czytało się z zapartym tchem.Co Wy czuliście trudno sobie wyobrazić.Oby zawsze,takie wyprawy,tak dobrze Wam się kończyły :!:
"Niech wiatr zawsze Ci wieje w plecy, a słońce świeci w twarz, niech wiatry przeznaczenia zaniosą Cię do nieba byś zatańczyła z gwiazdami!!
Awatar użytkownika
WAR
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 366
Rejestracja: 24 marca 2012, 19:35

Post autor: WAR » 06 maja 2014, 23:04

Halicz, moje gratulacje za organizacje, za rekrutacje, a za zdobycie szczytu gratulacje dla wszystkich. Czytając między wierszami Twoje posty, widać, że masz olbrzymią pasję do gór i mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na szlaku.
Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 07 maja 2014, 8:51

WAR pisze:mam nadzieję, że kiedyś spotkamy się na szlaku.
Będzie mi milo :)
Obcowanie z Górami to istota wyjazdów, ale nie mniej ważni są ludzie, z którymi się wędruje, których poznaje się w, czasami, skrajnych warunkach... Według mnie, w Górach ludzie są szczerzy, prawdziwi - takie znajomości mają dla mnie wielką wartość :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 07 maja 2014, 17:40

Gratulacje Halicz dla Ciebie i reszty ekipy, miło czytać i oglądać.
Dalszych sukcesów życzę.
Awatar użytkownika
Dżola Ry
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 6331
Rejestracja: 28 czerwca 2009, 23:07
Kontakt:

Post autor: Dżola Ry » 07 maja 2014, 21:44

Gratuluję wielce Panowie!

I tak jak inni chcę podkreślić, że fajna relacja, bo okraszona emocjami :)
Halicz pisze:Aż nie chce się schodzić, tyle emocji, radości, zachwytu, ulgi… - i pewnie można byłoby wymienić wiele jeszcze innych uczuć, bo każdy przecież szedł tu z bagażem myśli i pragnień.
To jest właśnie to, co nam wszystkim, po dojściu do celu (niekoniecznie tak efektownym jak Wasz) wędrówki maluje szeroki, radosny uśmiech na twarzy!

Przypomniało mi to moje zejście z gór Olimpu - gdy dochodziłam do czekających na mnie przyjaciół koleżanka widząc mnie powiedziała:
wyglądasz, jak kobieta po porodzie - umordowana, zmęczona, ale z wielką, promienną radością na twarzy! :lol:

Wy chyba też wyglądaliście jak po porodzie! :ha: :ha:
Gosia
Turysta
Turysta
Posty: 403
Rejestracja: 02 stycznia 2010, 22:46

Post autor: Gosia » 07 maja 2014, 22:20

Dżola Ry pisze:Wy chyba też wyglądaliście jak po porodzie! :ha: :ha:
:lol: Dobre, nigdy bym na to nie wpadła.
Ale Olka przywitałam słowami:
"Ty urosłeś i promieniejesz !!" - a więc coś w tym jest :)
Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 07 maja 2014, 23:10

Dżola Ry pisze: Wy chyba też wyglądaliście jak po porodzie! :ha: :ha:
:) - można do tego podejść filozoficznie lub humorystycznie.
Filozoficznie - można byłoby powiedzieć, że w Górach rodzę się na nowo... - albo coś w ten deseń - i pewnie byłoby to głębokie, mądre i prawdziwe - no ale dość tego patosu.
Humorystycznie - rodziłem trzy razy z żoną.. - łatwiej jednak jest wspinać się w Górach...
Awatar użytkownika
Katarynka
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 907
Rejestracja: 17 sierpnia 2010, 13:44

Post autor: Katarynka » 08 maja 2014, 11:17

Halicz pisze:a tekże czytającym tę relację, eskapada się podobała.
tak, i to bardzo :) piękna wyprawa i pięknie opisana :>
Awatar użytkownika
Wiolcia
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 982
Rejestracja: 18 listopada 2011, 18:33

Post autor: Wiolcia » 10 maja 2014, 11:32

Bardzo podoba mi się Twoje podejście do gór - tyle w Twej relacji zachwytu, optymizmu, dostrzegania piękna - nawet gdy pogoda nie do końca spełnia oczekiwania. Gratuluję sukcesu! A przy okazji - jeździsz jeszcze w połoninne góry, jak kiedyś, czy częściej teraz zdobywasz lodowe szczyty?
"Navigare necesse est, vivere non est necesse"
www.kuzniapodrozy.pl
Awatar użytkownika
Halicz
Turysta
Turysta
Posty: 85
Rejestracja: 19 maja 2013, 23:47
Kontakt:

Post autor: Halicz » 10 maja 2014, 12:53

uwielbiam Góry, z których jest przestrzenny widok... więc zarówno połoniny jak i skaliste turnie - dlatego teraz jadę w Góry Kaukazu do Gruzji.
Tam połoniny rozciągają się na wyskokości 3 tyś. m n.p.m. z nich wyrastają akaliste granie, a ponad nimi jaśnieją bielą śniegu i lodowców fantastyczne szczyty sięgające 5 tys. m.n.p.m - bajka! Kraj w którym można się zakochać :).
ODPOWIEDZ