21.03 Nasze wędrowanie czyli nie tylko żubry są ciekawe co w trawie puszczy

Relacje z górskich wypraw i innych wyjazdów oraz imprez forumowiczów. Ten dział jest przeznaczony dla osób, które chcą opisać swoje relacje i/lub pokazać zdjęcia ze spotkań nie będących Klubowym Zjazdem lub Górską Wycieczką Klubową.

Moderatorzy: HalinkaŚ, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Manek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 73
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 15:48

Post autor: Manek » 23 kwietnia 2014, 23:05

Globtroterka trochę mnie dziwią "Twoje" miejscowości: Katowice/Warszawa. Ale to i tak lepiej niż Katowice/Sosnowiec.
To tak tytułem wstępu.
A skoro masz na 1wszym miejscu Katowice to idzie do Cie pisać po naszymu, po ślonsku?
Idzie pra?
No to pisza:
Bołech we Kampinosie koniec stycznia poczontek lutego. Tysz boło fajnie, bo żech łazioł po puszczy ze leśnikiem i pokazuwoł mi takie miejsca kaj normalne ludzie niy łażą.
Godosz dziocha, że niy umisz łodpoczywać w takiyj bezczynności...
A dlo mie to super. jak sie czowiek nałazi po chaszczach i sie nałoglondo rozmaitego zwiyrzo i ptoków to dopiyro jest łodpoczynek.
Globtroterka Tak trzymej dali :brawo:
Byda Ci kibicować :spoko:
Podpis:
To je JO :-)
Awatar użytkownika
Manek
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 73
Rejestracja: 09 grudnia 2011, 15:48

Post autor: Manek » 23 kwietnia 2014, 23:37

Globtroterka pisze:za Brynica sie nie wypuszczom
Jeronie, dziołcha już Cie lubia :)
Globtroterka pisze:Na dugo żeś się stracił, ale widza ześ je nazod
no ja, Mode tysz mi wypominajom, że sam za mało właża.
Ale sie postarom to nadgonić :spoko:
Podpis:
To je JO :-)
Marshal23
Członek Klubu
Członek Klubu
Posty: 568
Rejestracja: 20 stycznia 2014, 12:57

Post autor: Marshal23 » 27 kwietnia 2014, 11:19

Wycieczka super,pomysł jak najbardziej trafiony-nie można się męczyć leżeniem.No i jak się czyta Waszą gware-z uśmiechem. Mam pytanko:Czy oprócz cmentarzy są jakieś ślady historii 2ej Wojny Światowej?Np. O Adolfie Pilchu"Góra-Dolina" i jego ugrupowaniu,ale cokolwiek z tego okresu Mnie interesuje.Super Wycieczka Pozdrawiam
ODPOWIEDZ