Najlepsze Schroniska

W tym dziale rozmawiamy o schroniskach. omówicie tu między innymi stan i wygodę w schroniskach. Zdobędziecie aktualne cenniki, dowiecie się o jedzeniu i problemach przy rezerwacji noclegów i opiszecie tu swoje schroniskowe przeżycia. To miejsce również o beskidzkich chatkach i bacówkach. Tu polecamy schroniska innym forumowiczom przed wypadem w góry.

Moderatorzy: Grochu, PiotrekP, Moderatorzy

bogas

Re: Najlepsze schroniska

Post autor: bogas » 19 kwietnia 2007, 14:23

Witam.
Widzę, że admin podziela moje zdanie odnośnie schroniska na Słowiance (o ile o tym samym mówimy) ;)
Fantastyczny klimat miejsca i fajni właściciele ;)

Wszedłem tu w sumie przez przypadek, bo myślę gdzie by uderzyć w sobotę i zostać do niedzieli.
Co polecacie?
Dzwoniłem do Marty (Słowianka) jest pusto, ale może coś innego?
Pozdrawiam,
Mateusz
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 14:32

żebym mógł to bym już dawno był z Wami na tej Majówce!!! :D
Sara

Post autor: Sara » 19 kwietnia 2007, 14:35

Tak mówisz o tym samym schronisku. Też je znam i tam jest bardzo fajowo i cichutko no poza ostatnią wycinką drzew.
bogas

Post autor: bogas » 19 kwietnia 2007, 14:41

Mosorczyk pisze:Witam Mateusz!

Zapraszam Cię na naszą Majówkę 2007 w dniach 28.04-06.05.2007. szczegóły w temacie Majówka 2007
Witaj ;)

Zaraz poczytam, choć w planie mam już Darłówek :D
Koniec nart, wiosna przyszła i mnie nosi :D

No to jak, co polecicie jeszcze?
W miarę łatwe, bo pójdę z prawdziwą ceperką z pod Łodzi ;)
bogas

Post autor: bogas » 19 kwietnia 2007, 14:43

Sara pisze:Tak mówisz o tym samym schronisku. Też je znam i tam jest bardzo fajowo i cichutko no poza ostatnią wycinką drzew.
Ojej, to nic nie wiem, nie byłem w Listopadzie jak rok wcześniej :/
Marta też nic nie wspominała..
Pozdrawiam


P.S. Dlaczego mam taki landrynkowy :D kolor nick'a? Bom świeżynka? :D
Sara

Post autor: Sara » 19 kwietnia 2007, 14:45

Nasz klub uwielbia Babią Górę więc polecam Ci jak pójdziesz z tą "ceperką" :P na Babią Górę od Zawoji Markowej. Tu już pewne osoby były na tym szlaku i coś ich połączyło. Może i Was??? Polecam. Przeczytaj sobie relację tych dwóch osób z naszego forum :P :P :P. Nazywa się Polskie ALpy i Kilimandżaro. Zobaczysz że ten Darłówek to sobie odłożysz na kiedy indziej :P
bogas

Post autor: bogas » 19 kwietnia 2007, 14:47

Sara pisze:Nasz klub uwielbia Babią Górę więc polecam Ci jak pójdziesz z tą "ceperką" :P na Babią Górę od Zawoji Markowej. Tu już pewne osoby były na tym szlaku i coś ich połączyło. Może i Was??? Polecam. Przeczytaj sobie relację tych dwóch osób z naszego forum :P :P :P. Nazywa się Polskie ALpy i Kilimandżaro. Zobaczysz że ten Darłówek to sobie odłożysz na kiedy indziej :P
Ależ znam doskonale Markowe Szczawiny, Perć Akademicką, Diablak.. Bywam też często w Suchej Górze (obok Zawoi).
Jakoś mnie bardziej kusi teraz Słowianka..

Kurcze, czemu ja się tu dopiero teraz zalogowałem, to nie wiem :D

Proszę o dalsze propozycje ;)

A co myślisz o Murowańcu? Nie byłem.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 14:50

Witaj nowy!!!!!!!!!!! Skąd Was tak dużo :mrgreen:. Ja byłam na Murowańcu i myślę że jeszcze nie jest pora na tatrzańskie wędrówki. Jeszcze jest śnieg i może być niebezpiecznie ale w lipcu to jedziemy całym klubem w Tatry więc miło by było jakbyś pojechał z nami :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 14:50

a i wstąp do naszego KLUBU!!!!!!
bogas

Post autor: bogas » 19 kwietnia 2007, 14:52

No witam, witam ;)
Masz rację odnośnie Murowańca, tymbardziej że jak mówiłem nie tylko pod swoje nogi będę musiał patrzeć...

No to chyba jednak będzie Słowianka ;)
Jest tam śnieg jeszcze? ;)


Dzięki za zaproszenie, będę obserwował :D
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 14:58

Mamy relację ze Słowianki (przejrzyj to forum - tu jest bardzo dużo info :D). Teraz już nie ma więc jedź i napisz koniecznie nam relację z wyprawy bo nasze wyprawy są fajne. Nawet będzie ślub na Małej Babiej Górze!!! :D
MałaBee

Post autor: MałaBee » 19 kwietnia 2007, 15:11

Teeeeeee Bella!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: o tym to nie musisz tak rozpowiadać co :mrgreen:
Anonymous

Post autor: Anonymous » 19 kwietnia 2007, 15:42

Teraz już nie ma na Słowiance śniegu ale uważaj bo jeszcze noce są mroźne i będzie tam ślisko. Polecam Ci odwiedzić jeszcze chatkę u Bacy albo Chatkę Victoria K. Fajowy klimacik - to tak z Beskidu Żywieckiego :D no i obowiązkowo BG!!!!!!! :) :) :) :) :)
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 7:18

No Słowianka to jest the beściackie schronisko. Cisza, spokój, pod Romanką w lesie. Coraz mniej takich mamy i to mnie wkurza.
Anonymous

Post autor: Anonymous » 20 kwietnia 2007, 7:19

Co do Słowianki to ten klimat mi się podoba. Fajne jest to że jest bardzo miła obsługa i zawsze powiedzą coś miłego na do widzenia.
ODPOWIEDZ